Послуги автовозу з Литви в Україну

Автовоз з Литви в Україну

Авторинок Литви користується великою популярністю у автолюбителів України. А тому автовоз з Литви в Україну – це одна послуг, яку ми надаємо, забезпечуючи повну схоронність перевезених транспортних засобів. Якщо у вас в планах – купівля автомобіля в Литві, довірте його доставку нам: евакуатор швидко і акуратно доставить його в будь-яку точку України.


Переваги автовозу з Литви евакуатором

 • У вас не буде необхідності сидіти за кермом майже добу – ви з комфортом зможете дістатися до свого міста і зустріти своє авто там, а ми доставимо його в пункт призначення.
 • Всі неприємності, які можуть статися під час транспортування авто своїм ходом по нашим неідеальним дорогах виключаються – ми перевеземо авто максимально акуратно.
 • Ми здійснюємо автовоз несправних або пошкоджених автомобілів, за кермо яких ви побоюєтеся сідати самостійно.
 • Істотно економиться час і спрощується логістика при максимальній безпеці перевезення.
  Автовоз евакуатором обходиться значно дешевше пригону своїм ходом, особливо при великій витраті палива: витрати на бензин, підготовку автомобіля та інші витрати включені у вартість доставки.
 • За один рейс ми зможемо доставити відразу два автомобілі, які після розмитнення можуть бути попутно відправлені в різні міста: ви маєте можливість заощадити на доставці до 40% від її вартості, якщо використовуєте евакуатор для доставки авто разом з другом.

Як виконується автовоз з Литви в Україну

Перевезення автомобілів евакуатором здійснюється з Вільнюса, Каунаса, Клайпеди в порти Одеси, Луцьк, Львів та Івано-Франківськ, після чого ми доставляємо авто до столиці і в будь-обласні центри України – Харків, Дніпро, Полтаву та інші. Доставка автомобілів може виконуватися з авторинку Литви або парковки торговця. Ми встановили міцні зв’язки з литовськими і українськими дилерами – це дає нам можливість регулярно і швидко доставляти автомобілі в Україні по налагодженим логістичним маршрутами.

Своїм клієнтам ми пропонуємо найзручніші способи оплати та оптимальні тарифи, постійним замовникам надаються знижки. Вартість перевезення авто від кордону залежить від декількох факторів:

 • виду транспортного засобу (легкове авто, мінівен, мікроавтобус, кросовер);
 • стану авто;
 • терміновості і дальності перевезення;
 • маршруту проходження.

Наші фахівці розглядають індивідуально кожен випадок і виконують вигідний для всіх учасників процесу автовоз з Литви в Україну евакуатором.

Comments are closed here.