Дешева доставка авто з Європи (Польща, Литва, Латвія)

Дешева доставка авто з Європи: як не повинно бути?

Коли люди шукають найдешевший евакуатор для авто з Європи, вони насправді іноді не розуміють, що можуть переплатити значно більше в результаті. Низька ціна – це уявна мета, яка може привести до великих ризиків і величезних фінансових втрат. Ми вирішили розглянути найбільш часті причини відмови від найдешевших пропозицій з перевезення на евакуаторі автомобілів з Європи, щоб захистити вас від необдуманих рішень.

«Дешева рибка, погана юшка»

Дуже часто пропонують привезти автомобілі з Європи в звичайних фурах. Експортери з України довозять товари до покупців в Польщі, Литві або Латвії, а на зворотному шляху під зав’язку завантажуються підтриманими автомобілями. Існують цілі майданчики, на які може приїхати далекобійник і отримати вантаж.

Недоліки такого перевезення:

  • Причіп завантажується під зав’язку, іноді між автомобілями залишають відстань 10-20 см, аби влізло більше транспортних засобів, щоб підвищити рентабельність.
  • Причіп не пристосований для перевезення автомобілів, арки зазвичай мають вільний хід, на сильних вибоїнах або при зіткненні практично гарантовано буде пошкоджений і транспорт в фурі.
  • Немає можливості якісно зафіксувати автомобіль. Як правило, на великій відстані ремені і ланцюги послаблюються, а якісно перевірити і підтягти їх немає можливості. Результат – автомобіль може проїхати не одну тисячу кілометрів, щільно притулившись кузовом до металевих або дерев’яних деталей причепа.

Також ускладнюється навантаження і розвантаження. Вкрай високий ризик виникнення вм’ятин, подряпин на ЛКП.

Частники

Частники – це окрема когорта перевізників, яка не завжди викликає схвальні відгуки, і проблеми в наступному:

  • Низька ціна по телефону абсолютно не означає, що вам не доведеться заплатити набагато більше при отриманні автомобіля в Харкові чи Києві. Наприклад, вас можуть поставити перед фактом, що виникли додаткові складності, збільшився витрата через вагу, погоди або митниці. Результат – подорожчання ціни перевезення авто з Європи на 20-40%. Низька ціна в даному випадку – лише приманка.
  • Ніяких договорів, значить, – ніяких зобов’язань. Дуже часто доводиться чути історії, коли новий власник начебто домовився про прижени, погодив покупку авто в Європі, але приватнику запропонували більше і він поїхав на інше замовлення. У підсумку, створюється величезна проблема, оскільки потрібно терміново шукати евакуатор і, відповідно, переплачувати за доставку.
  • Водій може почати вести себе непорядно. У нього немає начальника, диспетчера, зобов’язань. Це тягне зрив термінів, нерви, можливі додаткові витрати.

Пам’ятайте, що при виявленні подряпини, вам тут же дадуть відповідь: «Ну а що ви хотіли за такі гроші?».

Наш евакуатор доставить автомобілі з Європи безпечно, надійно і за розумну ціну. Диспетчер завжди відповість на ваші запитання, ми вміємо вирішувати проблеми, а не ховаємося від них. Дешевий евакуатор – це коли машину без шкоди і додаткових витрат доставили за потрібною адресою в рамках бюджету. Саме так працює наш евакуатор з Європи в Україну (Харків, Київ, Луцьк).

Comments are closed here.