Евакуатор на Москалівці в Харкові

Щоб викликати евакуатор на Москалівці (Харків) телефонуйте за номером +38 (063) 802-36-33. Ми запустили цілодобову гарячу лінію, приймаємо замовлення на послуги автоевакуатора по Харкову, Харківської області і далі по Україні. Ціни розраховуються відразу після ознайомлення з вагою і габаритами вантажу.


Що можна перевезти на евакуаторі по Москалівці?

Автоевакуатор в цьому районі замовляють найчастіше для надання наступних видів послуг:

  • Перевезення машин на ремонт або регулярне обслуговування — на Москалівці великий приватний сектор, тут багато автомобільних майстерень, в які приганяють машини на ремонт і обслуговування.
  • Кузовний ремонт після ДТП, перевезення на СТО — доставимо ваш транспортний засіб після аварії.
  • Вивіз старих машин – старих несправних Жигулів, Газелей, вантажної техніки, кузовів. Вивеземо автомобілі «під ключ» прямо на пункт прийому металобрухту або на майданчик для розбирання.
  • Доставка несправних авто – не заводиться, заблоковані колеса, є проблеми з технічної частини, замикає проводка, несправні гальма.
  • Потрібно перевезення різних вантажів і об’єктів — будматеріалів, воріт, навісів, альтанок, теплиць, металевих конструкцій.
  • Потрібно витягти за допомогою лебідки авто з внутрішнього двору — після тривалого простою дістанемо вашу машину лебідкою на дорогу.

Час подачі евакуатора по місту — від 30 хвилин! Вартість виїзду — від 1400 гривень.


Як замовити?

Ми можемо приїхати відразу після вашого дзвінка, або домовимося про вивезення машини в зручне для вас час. Попередньо розрахувати вартість перевезення можна за номером +38 (063) 802-36-33, також диспетчер повідомить, як потрібно підготувати вантаж перед евакуацією. Якщо ви потрапили в аварію, затихли в місці з активним трафіком, ми відправимо вам на виручку терміновий евакуатор на Москалівці в Харкові. Час прибуття – 10-15 хвилин.

Comments are closed here.