Викликати евакуатор з автосалону

Якщо вам потрібно перевезти новий автомобіль з автосалону на евакуаторі в Харкові, телефонуйте на номер +38 (063) 802-36-33. Ми більше 7 років співпрацюємо з СТО, автосалонами, автомайстерні, надаючи послуги недорогого автоевакуатора по Харкову і Харківській області. Чи вміємо акуратно занурити, швидко доставити, дбайливо розвантажити машину в місці прибуття. Ціни – доступні, водій завжди на зв’язку. Нам можна довірити як звичайну «робочу» конячку, так і автомобілі преміум класу.


Переваги виклику евакуатора з автосалону

З одного боку, власнику новенького автомобіля хочеться скоріше сісти за кермо і випробувати в повній мірі яскраві емоції. З іншого – пригін авто вимагає часу, грошей, зменшується ресурс мотора.


Основні наші клієнти, які замовляють евакуатор для нових автомобілів в Харкові – люди, які проживають в сусідніх областях. Причини зрозумілі:

  • Не потрібно витрачати день на пригін нового авто з салону.
  • Якщо ви купуєте авто по всій Україні, набагато простіше знайти низькі ціни, ніж обмежуватися пропозиціями у вашому місті. Вартість евакуатора з лишком окупається значно вигіднішими умовами.
  • Немає ніяких додаткових витрат – таксі, поїзд, оплата бензину вашому другу, підготовка автомобіля (заміна рідин, діагностика).
  • Немає ризику пошкодження при транспортуванні – це особливо важливо для дорогих машин, а також для спорткарів з низьким кліренсом. Не всі українські дороги можуть використовуватися для руху таких болідів.
  • Можна презентувати автомобіль своїй близькій людині, зробити яскравий і несподіваний сюрприз.

Звертаємо увагу, що підтриманий автомобіль – це завжди лотерея, навіть якщо він добре обслужений і пройшов передпродажну підготовку. На незнайомій машині не рекомендується їхати своїм ходом на відстані більше 200-300 км, для перевезення краще все-таки викликати евакуатор.


Запрошуємо до співпраці автосалони

Якщо ви регулярно купуєте і продаєте машини по Україні та шукаєте надійний евакуатор для доставки автомобілів, ми готові допомогти! Будь-які маршрути, вигідні ціни, високий професіоналізм та порядне ставлення – це лише малий перелік переваг нашої команди. До ваших послуг професійно обладнані евакуатори, водії зі стажем водіння евакуатора від 7 років, цілодобова диспетчерська служба. У будь-який момент ви зможете дізнатися, де знаходиться ваш вантаж, через скільки він прибуває за вказаною адресою.

Comments are closed here.