Оренда причепа (лафета) в Харкові

Прокат, оренда лафета, причепа в Харкові

Надамо в оренду причіп (лафет) двовісний з лебідкою в Харкові. Вантажопідйомність причепа – до 2 тонн. Вартість оренди причепа – від 1400 гривень на добу.

Для чого може знадобитися оренда лафета?

  • Перевезення човнів, катерів;
  • Доставка пошкоджених авто після ДТП;
  • Перевезення автомобілів до СТО для ремонту;
  • Доставка спецтехніки, устаткування, металоконструкцій;
  • Перевезення будматеріалів на причепі.

Головна особливість лафета – вільний доступ до платформи з усіх боків. Це дозволяє правильно і дбайливо розмістити на майданчику об’єкти нестандартних форм і розмірів.

Наш лафет обладнаний запаскою, лебідкою, опорним колесом (домкратом), підкатами. Також водій автовозу має все необхідне для навантаження і фіксації вантажів на платформі (ремені, стропи, підкати, фіксатори).

Ви можете замовити оренду лафетів і перевезення автомобілів на лафетах з буксируванням по всій Україні. До нас часто звертаються для перевезення авто після ДТП, техніки на ремонт або змагання.

аренда лафета в Харькове

 

Переваги замовлення лафета в Харкові

  • Автовоз може взяти відразу 2 автомобілі (на евакуатор і лафет) – це значно здешевлює вартість перевезення автомобілів на далекі відстані, наприклад, з Європи, Західної України, віддалених областей.
  • На лафеті можна зафіксувати нестандартні об’єкти і безпечно їх перевезти, наприклад, човен, катамаран, квадроцикл, металоконструкції, оснащення до спецтехніки.
  • Низькорамний лафет вантажопідйомністю до 2 тонн прекрасно підходить для недорогої перевезення автомобілів на ремонт. Завантаження / розвантаження здійснюється без застосування спецтехніки або кранів.

Перед кожним виїздом технічний стан лафета ретельно перевіряється. Можливо навантаження навіть автомобілів з пошкодженої коробкою передач, заклинили рульовим керуванням, відірваними колесами.

Підберемо індивідуально варіант автовозу, наприклад, міткроавтобус з лафетом або евакуатор з причепом. Ви зможете разом з родиною виїхати на відпочинок з човном, а в призначений час ми заберемо всі ваші речі. З лафетом також зручно організовувати переїзди, в тому числі і комерційних об’єктів. На причіп можна занурити верстати, обладнання, металоконструкції, а в мікроавтобус — особисті речі, коробки та інші вантажі.

Аренда прицепа в Харькове

 

Comments are closed here.