Статистика аварій в Харківській області 2022

Статистика ДТП по Харківській області

Кількість автомобілів на дорогах Харківської області неухильно зростає. У цій тенденції є один неприємний наслідок – підвищення числа дорожньо-транспортних пригод.

Як стало відомо за результатами збору статистичних даних, за перші 4 місяці 2022 року, кількість ДТП в Харківській області зросла на 12,6% в порівняння з аналогічним періодом минулого року. У зв’язку з цим помітно збільшується число автомобілістів, яким потрібні послуги евакуатора на дорозі.


Кількість ДТП з жертвами знизилося на 25%

На жаль, не всі дорожньо-транспортні пригоди закінчуються тільки розбитими автомобілями і переляк водіїв і пасажирів. З 01 січня по 30 квітня 2022 року в Харківській області сталося 370 аварій з травмованими або загиблими.

На щастя, кількість смертельних ДТП і пригод з жертвами має тенденцію до зниження. У порівняння з аналогічним періодом минулого року, кількість подібних аварій знизилася більш, ніж на 25%. Однак, вже за 4 місяці 2021 року скоїв ДТП забрали життя 46 людей в Харківській області.


Статистика за 2021 рік

У 2021 році на міжнародній трасі М03 загинуло 97 осіб. У порівнянні з 2020 роком, кількість жертв збільшилася. Також з’явилися жертви на під’їзді до міжнародного аеропорту «Харків».

Ще 2021 рік забрав життя 14 людей на міжнародній трасі М-18. На даній ділянці дорожнього шляху травмувалося 176 людей.


причини аварій

За статистичними даними, кількість ДТП в Харківській області знижується. Однак, автомобілістам все одно варто знати, до кого звертатися, якщо на дорозі в Харкові або області буде потрібна допомога евакуатора.

Найпоширенішою причиною аварії вважається порушення правил маневрування та обгону на трасі. Також водії, пасажири і пішоходи страждають через перевищення безпечної швидкісного режиму.

Інші причини аварій на автошляхах Харківської області:

  • виїзд на смугу зустрічного руху;
  • порушення правил проїзду перехідних переходів і перехресть;
  • неочікуваний вихід пішохода на проїжджу частину;
  • управління несправним транспортним засобом;
  • перехід пішохода в невстановленому місці.

Також ймовірне виникнення аварій через погодні умови – обледеніння траси взимку або сильної спеки влітку.

З 2015 року кількість ДТП зростає. Це ще раз показує, що недотримання правил дорожнього руху може мати серйозні наслідки для всіх учасників. Тому дуже важливо викликати евакуатор, щоб відвезти автомобіль на СТО і усунути поломку.

Comments are closed here.