При яких поломках потрібен евакуатор?

Види поломок, при яких точно потрібно викликати евакуатор

Якщо помітили несправності гальмівної системи, рульового управління, фар або задніх габаритних вогнів перед запланованою поїздкою, то не варто сідати за кермо, поки всі проблеми не будуть усунуті. В іншому випадку водій опиняється в небезпеці і піддає ризику інших учасників дорожнього руху. До того ж, через таку неуважність можна «застрягти» на дорозі і доведеться викликати евакуатор.

Однак, не до всіх випробувань можна підготуватися заздалегідь. Якщо поломка важливого вузла сталася раптово, то автомобілісту не залишається нічого іншого, окрім як замовити евакуатор в Харкові або області.

Компанія «Евакуатор Харків» забезпечує цілодобову допомогу водіям різних транспортних засобів. Щоб отримати допомогу, залиште замовлення і опишіть ситуацію. Ми відправимо до вас евакуатор в найкоротші терміни.


5 головних причин викликати евакуатор

Виклик сторонньої професійної допомоги просто необхідний, якщо подальший рух може бути небезпечним для водія, пасажирів та інших автомобілістів. Далі наводимо п’ять ситуацій, коли потрібна невідкладна Автопоміч.

Коли точно потрібно викликати евакуатор?

  1. Несправність робочої гальмівної системи – заклинювання гальмівних механізмів, протікання рідини, пошкодження шлангів.
  2. Проблеми з рульовим управлінням – рух заборонено, якщо зламався гідро- або електропідсилювач керма. Також потрібні послуги евакуатора, якщо не виходить зафіксувати положення рульової колонки.
  3. Поломка задніх габаритних вогнів у нічний час або в умовах поганої видимості (туман, дощ).
  4. Якщо автомобіль їде з причепом, то варто викликати евакуатор при несправності зчіпного пристрою. В іншому випадку причіп може відірватися на ходу і привести до серйозного дорожньо-транспортної пригоди.
  5. Несправність фар у нічний час і при поганій видимості (можна перечекати негоду і дочекатися ранку або не витрачати час, відразу звернувшись за допомогою).

Також не варто керувати транспортним засобом, якщо під час снігопаду або дощу вийшов з ладу склоочисник. Так водій не може розгледіти обстановку на дорозі, тому може спровокувати ДТП. Краще замовити евакуатор, щоб відвезти автомобіль в пункт призначення, які не сідаючи за кермо.

Також необхідність у допомозі виникає, якщо автомобіль став учасником ДТП, в результаті чого серйозно пошкоджена ходова, відірвалися колеса.


Де замовити евакуатор?

Компанія «Евакуатор Харків» допоможе швидко доставити легковий автомобіль, джип або мінівен в автосервіс для усунення поломки і подальшого безпечного руху. Щоб замовити послугу, залиште замовлення через форму зворотного зв’язку. Ми передзвонимо вам, щоб уточнити термін подачі евакуатора і обговорити вартість даної послуги.

Comments are closed here.