Евакуатор з причепом

Перевезення евакуатор з причепом по Україні

Надаємо послуги перевезення евакуатором з причепом по всій Україні. Виконаємо доставку автомобілів від кордону, прикордонних з Європою областей України. Перевеземо нерозмитнений транспорт в Харків, Дніпро, Київ.

Завдяки наявності лафета, наш евакуатор може за один рейс доставити відразу 2 автомобілі. Це значно спрощує транспортування, знижує вартість доставки авто по Україні, допомагає прискорити перевезення.

Як правило, послуги автовозу з причепом замовляють по ряду причин:

  • Ви з другом можете разом поїхати до Львова, Луцька, Івано-Франківськ або інші міста, щоб купити автомобілі. Платіть за 1 доставку, отримуєте відразу 2 автомобілі;
  • Перекупники автомобілів таким чином оптимізують свої витрати. По суті, доставляючи відразу 2 автомашини за раз, друга доставка виявляється безкоштовною;
  • Для економії бюджету – доставка відразу двох машин своїм ходом потребують заправки, обслуговування, проживання в готелях, харчування. Набагато дешевше замовити доставку евакуатором з лафетом, а самому зустріти автомобілі вже в місті прибуття.

У яких випадках ще вигідно замовляти доставку евакуатором з причепом?

  • Перевезення спецтехніки – на евакуаторі розміщується трактор, маніпулятор, екскаватор, а на причепі – навісне обладнання (ковші, бури, захоплення).
  • Перевезення обладнання – верстати, двигуни, станини вантажаться на евакуатор, а вся оснастка, витратні матеріали, монтажні елементи.
  • Перевезення будматеріалів.
  • Доставка катерів, човнів, мотоциклів, квадроциклів, техніки на змагання.

Ми пропонуємо послугу в Харкові і Харківській області. Також у нас можна замовити автовоз за маршрутами «Харків – Полтава», «Луцьк – Дніпро», «Львів – Київ», «Одеса – Харків» і іншим. В кабіні евакуатора може розміститися до 2х супроводжуючих, якщо ви турбуєтеся про вантаж або хочете заощадити на транспорті, ми надамо комфортні умови.


Скільки коштує ?

Вартість стартує — від 1400 гривень за виїзд, і від 30 грн за кілометр (дві сторони). Точний розрахунок підсумкової ціни доставки автомобілів з Західної України можна отримати у нашого консультанта по телефону Viber / WhatsApp / Telegram: +38 (063) 802-36-33.

Возимо легкові автомобілі, мікроавтобуси, джипи, авто після ДТП, з несправним рульовим керуванням, гальмами, АКПП. Доставимо металоконструкції, обладнання, перевеземо сільськогосподарську техніку.

Comments are closed here.