Перевезення негабаритних запчастин

Перевезення негабариту, кузова і автозапчастин евакуатором

Перевозимо нестандартні і великогабаритні вантажі евакуатором по Харкову і Україні. Займаємося перевезенням транспорту після ДТП і в розібраному вигляді. Якщо хочете купити кузов або великі запчастини після розбирання автомобіля в іншому місті, але не знаєте, як їх забрати, зателефонуйте за номером +38 (063) 802-36-33.

Перевезення негабаритних запчастин

Запчастини вантажного транспорту і сільськогосподарської техніки перевозяться на відкритій платформі в закріпленому вигляді. Найскладніше вантажити двигуни, вага яких в зібраному вигляді може бути від 100 кг до 2 тонн.

Запчастини занурюються на платформу петльовими стропами або вантажними ланцюгами з гаками. Вага та розміри запчастин впливають на їх розташування на платформі. Після навантаження запчастини фіксуються автовознимі ременями, що виключають переміщення і сповзання вантажу під час транспортування.

Перевозка негабаритных грузов

Перевезення кузова

перевозимо:

  • кузов
  • автомобільні двері;
  • капот;
  • крило;
  • дах;
  • бампер.

Забезпечуємо надійну фіксацію кузова і його частин, щоб виключити пошкодження. Стан і кількість запчастин впливають на вартість послуг евакуатора.

Перевезення деталей авто

Автозапчастини перевозяться відповідно до загальних правил доставки вантажів автотранспортом. Тендітні вироби такі, як лобове скло, корпуси бічних дзеркал, радіатори з алюмінію та інші запчастини, перевозяться в щільній індивідуальній упаковці на палетах.

Великі і важкі запчастини такі, як коробка передач, мости і вузли паливної системи, потрібно перевозити в дерев’яній або металевій тарі.

перевезти негабаритный груз

Поради з перевезення вантажу

Щоб виключити механічні пошкодження при вантаженні, можете використовувати дерев’яну обрешітку. Решітчастий короб захищає від ударів і вібрації, які найчастіше виникають не при транспортуванні, а під час вантажно-розвантажувальних робіт. Роблять обрешітку самого вантажу або палети, на якому він розміщений.

Ми не займаємося латами вантажу, але ви можете зробити її самостійно.

Скільки коштує перевезення автозапчастин евакуатором?

Ціна перевезення встановлюється окремо для кожного випадку.

Comments are closed here.