Цілодобовий автоевакуатор в Дергачах

Цілодобовий евакуатор Дергачі

Якщо вам знадобилося перевезти автомобіль з Дергачів до Харкова або по області, наш цілодобовий евакуатор до ваших послуг. Наша компанія має великий досвід евакуації автомобілів, в тому числі після дорожніх пригод, а також організації міжміських перевезень автомобілів, доставки їх в сервіси ремонту і на паркування. Ми надаємо повний комплекс послуг «під ключ», використовуємо техніку зі свого автопарку, що має вантажопідйомність до 2,2 тонн, встановлюємо розумні ціни, працюємо оперативно і акуратно.


Цілодобовий евакуатор авто після ДТП в Дергачах

Наші оператори беруть цілодобові заявки на евакуацію авто в Дергачах і по всій Харківській області. Якщо вам потрібно евакуатор після ДТП, телефонуйте +38 (063) 802-36-33 або зв’яжіться з нами в будь-якому з месенджерів. Ми погрозами і доставимо в пункт призначення:

  • пошкоджений транспорт після аварії;
  • авто з несправною коробкою передач;
  • автомобілі з пошкодженими двигунами, відсутніми або заклинило колесами, рульовим управлінням;
  • транспорт після загоряння або з механічними пошкодженнями.

Для навантаження автомобілів ми використовуємо лебідку або спеціальні підкати – в залежності від складності ситуації. У будь-якому випадку ми гарантуємо дбайливу доставку авто за вказаною адресою або на стоянку. У вас буде можливість особисто супроводжувати автомобіль до місця призначення, так як ми допомагаємо замовнику дістатися додому після аварії. Ви можете звернутися в нашу службу підтримки в будь-який час, щоб замовити евакуатор на місце поломки – ми працюємо цілодобово, без вихідних і перерв.


Вартість евакуації авто в Дергачах

При розрахунку тарифів на евакуацію авто враховуються всі фактори, так як складність навантаження може відрізнятися:

  • місцезнаходження і пункт прибуття;
  • модель, вага, габарити автомобіля;
  • стан транспорту, складність поломки;
  • складність навантаження.

Вартість евакуації автомобіля в Дергачах – від 1400 грн, в залежності від віддаленості об’єкта. Зв’язавшись з диспетчером, повідомте йому адресу, причину виклику евакуатора, марку і модель авто, його стан, кінцевий пункт доставки: він підтвердить заявку, допоможе скласти маршрут, розрахує попередню вартість виклику автосос і повідомить час прибуття евакуатора. Ми завжди намагаємося запропонувати найоптимальніший варіант для зниження витрат клієнта.

Comments are closed here.