Евакуатор Харків

Евакуатор на трасі Харків – Суми та по областям

Наш автовоз доставить автомобілі по маршруту Харків – Суми, працюємо по всім областям України. Ціна евакуатора в Харківській області – від 30 грн за км, для далеких маршрутів готові обговорити умови індивідуально. Евакуатор працює цілодобово, без вихідних, 24/7.

Евакуатор після ДТП

Якщо так сталося, що ви потрапили в неприємну ситуацію, ми постараємося мінімізувати всі наслідки. Евакуатор на трасі Харків – Суми перевезе пошкоджений автомобіль після аварії на СТО, парковку, майданчик ДАІ. Завдяки наявності лебідки і необхідних підкатів, можлива погрузка навіть сильно пошкоджених транспортних засобів:

  • З пошкодженим двигуном;
  • З несправним рульовим керуванням;
  • З відірваними колесами;
  • Сильно погнутим кузовом;
  • Чи не на ходу.

Також в кабіні евакуатора є місце для розміщення двох пасажирів, тому можлива доставка автовозів вашої машини разом з супроводжуючими. Вартість евакуатора Харків Суми – від 1400 гривень в обидва боки, якщо вважати в кілометраж – від 30 грн за км. У цю вартість включено ПММ, водій, вантажно-розвантажувальні роботи.

Як замовити евакуатор Харків Суми?

Можливо кілька варіантів співпраці:

  • Терміновий евакуатор після ДТП в Харкові або Сумах – автовоз виїжджає за вашою заявкою цілодобово, прибуття орієнтовно через годину-півтора з моменту надходження замовлення, в залежності від вашого поточного місцезнаходження.
  • Попутний евакуатор Харків – Суми – найбільш економний варіант, автовоз працює за заздалегідь узгодженим графіком. Можливий виїзд на маршрут з лафетом для навантаження відразу двох автомобілів.

Ми доставимо несправні автомобілі до місця ремонту, вивеземо авто після ДТП з траси Харків – Суми, перевеземо металоконструкції, спецтехніку, мотоцикли та інші транспортні засоби в Суми або Харків.

Щоб замовити недорогий евакуатор в Харківській або Сумській області, зателефонуйте за номером +38 (063) 802-36-33. Консультант працює цілодобово, ви зможете відразу отримати розрахунок вартості евакуатора, дізнаєтеся термін прибуття і зможете точно вказати своє місцезнаходження.

Comments are closed here.