Автоевакутор в Валках Послуги евакуатора і техдопомоги Валки

Послуги евакуатора і техдопомоги Валки

Ніхто не застрахований від виникнення непередбачених ситуацій на дорогах, і коли немає можливості самостійно їхати за кермом автомобіля через його поломки, послуги евакуатора просто необхідні. Викликати евакуатор в Валках оперативно і недорого можна, звернувшись в компанію по телефону +38 (063) 802-36-33 або зв’язавшись з нами в Viber, WhatsApp або Telegram. Наша організація зарекомендувала себе як надійний виконавець, якому без побоювання можна довірити усунення небажаних наслідків події на дорозі. Ми швидко прибудемо на місце ДТП в Валки або в передмістя Харкова і доставимо ваш автомобіль за місцем призначення в найкоротші терміни, вибравши оптимальний маршрут і запропонувавши замовникові доступний тарифний план.


Скільки часу займає евакуація автомобіля в Валках?

Ми завжди прагнемо прибути за викликом максимально швидко, акуратно виконати навантаження і дістатися без запізнень. Час на прийняття заявки обмежується лише кількома хвилинами, але те, скільки буде потрібно на її виконання, залежить від ситуації:

  • час прибуття евакуатора на місце події – від 1 години;
  • Час навантаження авто може зайняти від 15 хвилин в разі його справності до 1-2 годин, якщо автомобіль був пошкоджений в результаті ДТП;
  • час перебування в дорозі – від 1 години, в залежності від адреси, вказаної замовником.

Якщо ви хочете точніше розрахувати час виконання роботи за вашою заявкою, зв’яжіться з нашим консультантом, який врахує ваші побажання і допоможе скласти найбільш швидкий і вигідний маршрут.


Скільки коштують послуги з евакуації авто в Валках

Мінімальний цінник на послуги евакуатора у нас починається з 3500 грн (від 30 грн за 1 км). Вантажопідйомність нашої техніки – до 2,2 тонн, це дозволяє транспорту з нашого автопарку перевозити будь-яку техніку – від квадроциклів і легкових авто до мікроавтобусів і компактних вантажівок. Вартість подачі евакуатора авто в Валках визначається:

  • місцезнаходженням автомобіля і кінцевим пунктом його доставки;
  • вагою і габаритами транспорту;
  • станом рульового управління автомобіля, його справністю;
  • додатковими послугами.

За домовленістю автоевакуатор транспортує ваше авто в будь-яке місто України, при необхідності перевезе транспорт в точку ремонту, на стоянку або для обслуговування в необхідний сервіс, виконає евакуацію після ДТП в Валках і Харківської області.

Comments are closed here.