Евакуатор на проспекті Перемоги (Харків)

Евакуатор проспект Перемоги в Харкові

Навіть найдосвідченіший водій може зіткнутися з поломками і непередбаченими ситуаціями на дорозі. Евакуатор на проспекті Перемоги в Харкові допоможе швидко і недорого перевезти машину на ремонт, або на парковку для тимчасового зберігання. Ця вулиця – одна з найжвавіших у місті, і якщо ваш транспорт підвів, ви неминуче зіткнетеся з величезним стресом і створите перешкоди для інших учасників руху. Однак, не хвилюйтеся! Телефон евакуатора на проспекті Перемоги допоможе вирішити проблему всього за 15-20 хвилин. Зателефонуйте диспетчеру служби евакуації по номеру +38 (063) 802-36-33 і ми відправимо допомогу якомога швидше. Вартість перевезення в межах міста – від 700 гривень, точний тариф повідомить наш консультант після уточнення деталей: адреса доставки, вага і габарити авто, чи потрібні додаткові послуги.


Заглох автомобіль в Харкові, куди дзвонити?

Якщо двигун заглох і не заводиться, краще відразу дзвонити водієві автоевакуатора. Справа в тому, що найбільш приватні причини поломок можна діагностувати після візуального огляду підкапотного простору. Якщо ж поломку встановити не вдається, краще довірити цю справу професіоналам. Звертаємо увагу, що вартість послуг евакуатора на проспекті Перемоги значно дешевше, ніж потенційний ризик виникнення більш серйозних поломок:

  • Поломка стартера через часті спроб завестися;
  • Порушення в роботі паливної системи;
  • Порушення в роботі двигуна;
  • Короткі замикання проводки;
  • Поломки коробки передач.

В умовах міста буксирування є небезпечним заходом, крім того в обох водіїв повинні бути навички та досвід руху на гнучкому зчепленні. Щоб не турбувати своїх друзів, не платити за таксі, завжди краще викликати автоевакуатор по Харкову.


Переваги виклику автовоза при поломці в місті?

  • Ніякої втрати часу – евакуатор приїде протягом 10-15 хвилин після вашого виклику, ви можете передати ключі і поїхати далі займатися робочими справами. Водій евакуатора доставить вашу власність «під ключ» за вказаною адресою.
  • Ніяких ризиків – авто дбайливо вантажиться на майданчик за допомогою лебідки, і далі рухається без пробігу по дорогах. Це мінімізує можливі більш серйозні поломки. На СТО виконають комплексну діагностику і усунуть несправності.
  • Ніякого стресу – іноді машина може стихнути посередині дороги, в незручному місці, створювати аварійну ситуацію або затори на дорозі. Евакуатор допоможе швидко і безпечно прибрати транспортний засіб зі шляху інших автомобілістів і доставити його за потрібною адресою.

Щоб замовити автоевакуатор на Олексіївці або в центрі Харкова, телефонуйте на прямий номер +38 (063) 802-36-33 нашої служби! Ми не залучаємо посередників і завжди дбаємо про свою репутацію.

Comments are closed here.