Евакуатор Немишля

Евакуатор на Немишлі (Харків)

Наша компанія надає послуги евакуатора на Немишлі (Харків). Перевеземо транспортний засіб на ремонт, в сервісний центр або після ДТП. У цьому районі з нами співпрацює безліч майстерень і майстрів, які організували СТО в гаражних кооперативах або на прибудинковій території. Якщо вам також необхідно замовити автоевакуатор на Немишлі, телефонуйте нашому диспетчеру для узгодження всіх деталей!


Скільки буде коштувати перевезти машину?

Ціна евакуатора в межах міста – від 1400 гривень для легкових автомобілів. Вартість залежить, в тому числі, від ваги і габаритів вантажу, наприклад, перевезти мікроавтобус або джип по Харкову буде коштувати від 1400 гривень. Якщо потрібні додаткові послуги (підйом з кювету, перекидання, доставка палива) – вони оплачуються окремо.


Які вулиці ми обслуговуємо?

Служба евакуації працює по всьому Харкову і Харківській області. Також у нас можна замовити вивіз авто по Україні (в сусідні області або на Західну Україну). Можлива евакуація під ключ розібраних машин, сильно пошкоджених в результаті аварій, кузовних елементів на ремонт.

Традиційно евакуатор на Немишля замовляють в райони приватної забудови (пр-т Тракторобудівників, 50 років СРСР, вул. Краснодарська). Тут багато пунктів розбору автомобілів, металлопріемок, гаражних кооперативів, гаражів приватників і СТО.


Переваги замовлення автоевакуатора в Немишлянська районі у нас

  • Перевозимо транспортні засоби, метал, устаткування, мотоцикли, човни;
  • Є причіп, виконаємо перевезення на лафеті за 1 рейс відразу двох вантажів (наприклад, авто + запчастини, 2 автомобілі, будматеріали і будівельна техніка);
  • Ціна фіксована, розраховується нашим консультантом в залежності від вантажу;
    Ніяких націнок, комісій та прихованих платежів;
  • Швидка подача – всього 10-15 хвилин;
  • Евакуація виконується в будь-який район Харкова (Салтівка, Центр, Журавлівка, Сортування, Шатиловка і інші).

Головне ж наша перевага – акуратна і дбайлива доставка. Нам можна довірити преміальні автомобілі, рідкісні ретро-кари, спорткари, а також інші цінні вантажі.


Звертаємо увагу, що ми завжди прибуваємо на виклик і працюємо 24/7! Якщо вам потрібна термінова евакуація після аварії, перевезення на ремонт або після покупки авто, телефонуйте в нашу службу евакуації!

Comments are closed here.