Послуги евакуатора після перевертання автомобіля в Харкові та області

Евакуатор при перекиданні автомобіля

Надаємо послуги евакуатора після перекидання авто. В результаті ДТП нерідко машини злітають з дороги або перекидаються прямо на асфальті. У такій ситуації важливо звертатися до професіоналів, які допоможуть з мінімальними додатковими ушкодженнями поставити машину на колеса і занурити на евакуатор.


Особливості евакуації перевернутих авто

Дуже багато при евакуації перевернутого автомобіля залежить від того, як саме він перекинувся. Існує кілька сценаріїв:

  • Перекидання з упором – водій втрачає управління і з’їжджає в кювет, після чого передні колеса впираються в м’який грунт, відбувається підрив задніх коліс і утворюється великий крен. В результаті упору, ковзання, їзди по схилу авто перевертається.
  • Наїзд на перешкоду, наприклад, на відбійник. Автомобіль в короткий проміжок часу змінює свій центр ваги, після чого перекидання просто неминуче.
  • Ковзання – по дорозі, узбіччі, в кюветі. Автомобіль неконтрольовано рухається перпендикулярно своїм становищем, в результаті чого ліва або права сторона коліс впирається в покриття, відбувається перекидання.
  • Переворот з неправильно закріпленим вантажем – вантаж зміщує центр тяжіння всього автомобіля, просто «стягуючи» кузов в результаті занесення або різкого маневру.
    Бічне, лобове ДТП – через сильного зіткнення водій втрачає управління, а потужний імпульс перевертає транспортний засіб.
  • Інші техногенні чинники – неправильне паркування, обвалення узбіччя, сильні вибоїни, які тягнуть за собою занесення і втрату управління, поломки ходової.

Наш евакуатор допоможе привернути автомобіль в будь-якій ситуації. Маємо досвід вилучення авто з кювету, річок, ярів. Швидко евакуювали авто після перекидання в Харкові і по Харківській області.


Як замовити евакуатор для перевернутої машини?

Наша диспетчерська служба працює круглосуточ, виїзди можливі в будь-які райони Харкова, в передмістя (по Харківській області). Заявки приймаємо за номером +38 (063) 802-36-33 (Viber / WhatsApp / Telegram). Звертаємо увагу, що перекидання істотно ускладнює вантаження авто на евакуатор, тому евакуація «перевертнів» коштує дорожче. Точну ціну автоевакуатора можна дізнатися у диспетчера.

Comments are closed here.