Евакуатор в Харкові та області

Евакуатор в Харкові

Потрібен терміново недорогий евакуатор по Харкову? Телефонуйте! І ми прибудемо на виклик протягом 20-30 хвилин! Диспетчер приймає заявки цілодобово і без вихідних, в будь-яку погоду. Виконаємо перевезення автомобілів на евакуаторі після ДТП, заберемо поламаний транспорт, доставимо обладнання з Харкова по Харківській області і далі по Україні.

Чому обирають саме наш евакуатор?

  • Працюємо на власній техніці, це дозволяє знизити ціни на евакуатор на 10-15%, немає посередників!
  • Водії мають великий досвід, занурять акуратно, дбайливо, без додаткових ушкоджень.
  • Завжди прибуваємо на виклик, уважно стежимо за своєю репутацією.
  • Ціни на евакуатор по Харкову — від 1400 грн за виїзд в межах міста, по Україні — від 30 грн / км;
  • Відразу робимо розрахунок вартості, ціни фіксуються диспетчером, ніяких прихованих платежів, комісій та націнок. Тільки чесні ціни.
  • Великий спектр послуг – доставка палива, автосос, перевезення вантажів на евакуаторі, доставка техніки на ремонт і обслуговування.

Перевозимо автомобілі вагою до 2.2 тонни, включаючи мікроавтобуси, джипи, мініекскаватори, ємності, металоконструкції, будматеріали.

Дешевий евакуатор в Харкові — це не міф!

Ціни на автоевакуатор по Харкову на сьогоднішній день дуже доступні. Завжди краще замовити автовоз, ніж ризикувати і намагатися дістатися своїм ходом або на тросі. Ми налагодили логістику, запустили цілодобову диспетчерську службу, виконуємо якісне обслуговування власних евакуаторів, щоб вони завжди були готові швидко і недорого перевезти автомобілі клієнтів. Замовити евакуатор можна в будь-який район Харкова і Харківської області.

Телефон евакуатора: +38 (063) 802-36-33 (Viber / WhatsApp / Telegram). Повідомте диспетчеру марку авто, Вашу електронну адресу та куди необхідно перевезти вантаж. Подача евакуатора — безкоштовно!

Евакуатор після ДТП в Харкові

Наша служба в основному виконує перевезення автомобілів після аварій, також до нас звертаються для евакуації з місця подій мотоциклів, спецтехніки, вантажівок і мікроавтобусів. Автоевакуатори чергують зазвичай в 2-3 районах міста, щоб ми могли максимально швидко допомогти в складній ситуації.

Ви можете викликати евакуатор для автомобілів з автоматичною коробкою передач, сильно пошкодженого транспорту, автомобілів на даху, в яру, з заблокованими колесами і сильно пошкодженим кузовом. Ми доставимо вашу власність на майданчик ДАІ, страхової компанії, на парковку, в гараж або відразу на ремонт або в сервісний центр. Якщо ви потрапили в аварію в Харкові, але проживаєте в інших областях, перевеземо «під ключ» на евакуаторі авто після аварії в Київ, Запоріжжя, Дніпро, Суми і будь-які інші міста. Організуємо попутний автоевакуатор з Харкова за зниженою ціною.

Comments are closed here.