Евакуатор дубль кабіна

Евакуатор дублькабіна в Харківській області та по Україні

Евакуатор з дублькабіной – це відмінний варіант, якщо вам потрібно разом з вантажем перевезти до 4х пасажирів! Він підійде, якщо ви потрапили в ДТП, автомобіль зламався, або якщо потрібно доставити бригаду робітників, разом зі спецтехнікою або будівельними матеріалами. Дубль кабіна евакуатора – майже як повноцінне залізничне купе. У ньому можна відпочити, подорожувати з комфортом на великі відстані, розташувати особисті речі.

ЭВАКУАТОР ДУБЛЬ КАБИНА

 

Переваги евакуатора з 4 місцями для пасажирів

  • Не потрібно викликати таксі, якщо ви зупинилися на дорозі з пасажирами. Це економить від 200 до 500 грн!
  • Евакуатор перевезе автомобіль, а в кабіну можна занурити особисті речі в дорогу, одяг, запасні частини, комплектуючі.
  • Економічно дуже вигідно саме на евакуаторі з дубль кабіною доставляти обладнання та колектив для його складання, установки, настройки. Наприклад, ми можемо перевезти верстати, промислові установки і відразу монтажну бригаду.
  • На великих відстанях в кабіні можна зайняти горизонтальне положення, відпочити і виспатися після напруженої роботи або пошуку автомобілів на авторинку. Дубль кабіну іноді замовляють для ввезення авто з Європи на евакуаторі, щоб заощадити на готелях і готелях.

эвакуатор 2 ряда сиденийВ кабіні такого евакуатора можна розмістити особисті речі, за збереження яких ви турбуєтеся. Тут чисто, тепло, речі будуть під наглядом супроводжуючих.

Замовити в Харкові евакуатор з дубль кабіною можна як для евакуації транспортних засобів, так і для виконання регулярних перевезень. Дізнатися ціни на евакуатор з дубль кабіною можна по телефону +38 (063) 802-36-33 Viber / WhatsApp / Telegram. Диспетчер відразу розрахує час подачі, підкаже, як підготувати вантаж до доставки, погодить спосіб оплати.

Умови перевезення на евакуаторі з дубль кабіною в Харківській області:

  • Час прибуття на виклик – від 30-40 хвилин в передмістя, від 20-30 в Харкові;
  • Вантажопідйомність – до 2.2 тонни;
  • Кількість пасажирських місць – 4 (не рахуючи водія);
  • Географія охоплення – вся Україна, можливе перевезення зі Львова, Луцька, Дніпра, Києва, пригін авто з Європи.
  • Вартість виїзду автоевакуатор – від 1400 грн по Харкову, від 1400 грн за Харківській області, від 30 грн / км шляху по Україні.

Ми допоможемо доставити ваш транспортний засіб на ремонт, перевеземо ваших друзів і близьких на евакуаторі з мінімальними витратами.

Comments are closed here.