Евакуатор до автосервісу, СТО в Харкові

Евакуатор до автосервісу

Щоб викликати евакуатор до автосервісу в Харкові або Харківській області зателефонуйте за номером +38 (063) 802-36-33 (Viber / WhatsApp / Telegram). Приймаємо заявки в будь-які райони нашого міста, перевеземо автомобіль в передмістя і далі по Україні.


Послуги автоевакуатора для несправної машини:

  • Перевезення до автомайстерні, на СТО, в сервісний центр;
  • Доставка на розбирання, утилізацію (в металобрухт);
  • Попутний автоевакуатор по Україні (в Київ, Полтаву, Львів, Луцьк, Одесу);
  • Перевезення авто після ДТП;
  • Виїзний шиномонтаж, доставка палива, запасних частин, зарядка акумулятора;
  • Перевезення на автовоз машин для автосалонів, ввезення європейських автомобілів під розмитнення.

У нас можна замовити послуги автоевакуатора «під ключ» по Харкову. Якщо у вас поламався автомобіль (не заводиться, несправні гальма, коробка передач, рульове управління), ми прибудемо на виклик протягом 20 хвилин і доставимо транспортний засіб за вказаною вами адресою.


Перевезення поламаного авто з пасажирами на евакуаторі

Спеціально для цієї послуги в Харкові працює окремий евакуатор з дубль кабіною (4 пасажирських місця). Якщо ваша машина зламалася на трасі, в місті або передмісті, зателефонуйте в нашу службу евакуації. Наш водій приїде і забере авто з пасажирами (до 4х посадочних місця). Доставимо на ремонт джипи, легкові авто, мікроавтобуси. До нас також можна звернутися, якщо потрібно перевезти на сервісне обслуговування або ремонт дорожню, будівельну, сільськогосподарську техніку.

Заявки на автосос приймаються в будь-яку погоду, цілодобово і без вихідних. Повідомте диспетчеру, де ви знаходитеся, куди потрібно перевезти авто і в які терміни. Для вас відразу розрахують тарифи евакуатора, зорієнтують по термінах подачі, підкажуть, як підготувати машину до продовження транспортування.


Чому краще викликати евакуатор, якщо виникла несправність?

Ціни на евакуатор значно нижче, ніж ціни на ремонт і запасні частини! Іноді невелика на перший погляд несправність може викликати більш суттєві поломки. Крім того, за ПДР забороняється використовувати несправні автомобілі на дорогах загального користування. Можливі санкції – аж до примусового вилучення машини і оформлення адміністративного штрафу.

Якщо ви виявили погіршення якості роботи гальм, несправності рульового управління, поломки в проводці і інші дефекти, що утрудняють рух, завжди краще зателефонувати і замовити евакуатор в Харкові до СТО. В кінцевому підсумку це обійдеться дешевше, ніж тривалий ремонт або спілкування з поліцейськими.

 

Comments are closed here.