Евакуатор для мікроавтобуса

Евакуація мікроавтобусів в Харкові і Харківській області

Швидко організуємо евакуацію і перевезення мікроавтобусів в Харківській області. Чи не працює двигун? Пошкоджено ходова? Відмовили гальма? Наш евакуатор готовий до цілодобового виїзду без вихідних по всій Україні. Ми можемо доставити мікроавтобус після ДТП на трасах Київ – Харків, Суми – Харків, Дніпро – Харків, перевеземо нерозмитнений транспорт, кузовні елементи.


Вартість – ціна від 1400 гривень!

  • Перевеземо несправне авто;
  • Доставимо пошкоджений мікроавтобус після ДТП в будь-яке місто України;
  • Евакуація несправного мікроавтобуса до місця ремонту або стоянки.

Для замовлення автовозу зателефонуйте за номером Viber / WhatsApp / Telegram: +38 (063) 802-36-33. У нас також можна замовити евакуацію з кювету, занесення, якщо автобус застряг у багнюці або піску. Доставимо новий акумулятор, «прикурити», перевеземо мікроавтобус з пошкодженими колесами, заблокованим рульовим колесом.

Вартість розраховується індивідуально, в залежності від наступних факторів:

  • Модель мікроавтобуса;
  • Звідки і куди потрібно перевезти автомобіль;
  • Ступінь ушкоджень.

Перевеземо високі, довгі мікроавтобуси швидко і безпечно. Водій доставить все спеціальне обладнання для навантаження і фіксації транспорту на платформі. Маємо великий досвід евакуації мікроавтобусів всіх популярних марок.


Як замовити і скільки чекати?

Заявки на послуги евакуатора приймаються за телефоном +38 (063) 802-36-33. Консультанту необхідно повідомити ваше поточне місцезнаходження та маршрут слідування. Евакуатор приїде в термін від 1 години, в залежності від віддаленості. Приймаємо дзвінки цілодобово!

Щоб перевезти мікроавтобус по Україні необхідно мати:

  • Документи, що підтверджують вашу особу;
  • Правовстановлюючі документи на транспортний засіб.

Оплата може здійснюватися як готівкою, так і безготівковими платежами. Можливе перевезення автомобілів на евакуаторі з причепом. Це дуже зручно, якщо вам необхідно доставити 2 машини або перевезти додаткове обладнання.

Вантажопідйомність евакуатора – до 2 тонн! Враховуйте це при замовленні автовозу.

Comments are closed here.