Перевезення авто на металобрухт. Евакуатор Харків

Вивіз авто на металобрухт в Харкові

Щоб перетворити купу непотрібного металу в гроші, замовте у нас вивіз авто на металобрухт в Харкові. Наш евакуатор приїде в будь-який район міста, швидко занурить непотрібну машину і відвезе в зазначений вами пункт прийому вторсировини. Ви можете супроводжувати вантаж до приймання.


Переваги замовлення вивезення авто на метал у нас:

  • Не потрібно викликати таксі – ми погрозами автомобіль за 10-15 хвилин, перевеземо на приймання, де ви зможете отримати відразу гроші.
  • Послуги евакуатора вигідніше замовляти окремо – скупники металу з вивезенням зазвичай пропонують на місці ціни на 30-40% нижче, ніж в пункті прийому. Простіше кажучи, навіть звичайний автомобіль можна здати дорожче, якщо замовити автоевакуатор для перевезення.
  • Невеликі габарити дозволяють заїжджати на навантаження навіть в захаращені гаражі, на ділянки невеликої площі, будмайданчика.
  • Прибуваємо за 10-15 хвилин після дзвінка, працюємо цілодобово, без вихідних.
  • Ціна вивезення машини в метал – від 1400 гривень за Харкові.
  • Встановлена ​​потужна професійна лебідка, допоможемо дістати вантаж після тривалого простою.
  • Не всі скупники вторсировини мають велику спецтехніку і крани, щоб доставити ваш автомобіль до себе на розбирання. Тому, всі витрати на транспортування зазвичай або закладені в ціні, або оплачуються окремо власником.

У водія евакуатора є все необхідне для перевезення згорілих машин, перевертнів, транспортних засобів із заблокованими колесами.


До нас часто звертаються також для вивезення металоконструкцій, обладнання, великих котлів, установок, промислової оснащення. Автоевакуатор прекрасно підходить для цих завдань:

  • За допомогою лебідки виконується навантаження, не потрібно замовляти окремо кран або маніпулятор;
  • Великий відкритий майданчик кузова дозволяє розмістити навіть нестандартні вантажі, надійно їх зафіксувати;
  • Завантаження / розвантаження проходить швидко (10-15 хвилин).

Максимальна вага вантажу – до 2200 кг!


Як замовити автовоз?

Зателефонуйте в нашу службу, повідомте, що і куди ви б хотіли доставити. Ми виїдемо відразу або приїдемо в заздалегідь узгоджений час. Оскільки вартість вивезення авто на металобрухт залежить від багатьох факторів, постарайтеся дати якомога більше інформації – де розташований автомобіль, в якому він стані, чи є що ускладнюють навантаження обставини (складний під’їзд, тісний парковка, заблоковані колеса, сильні пошкодження кузова).

Comments are closed here.