Послуги евакуатора: витягнути авто з кювету в Харкові

Якщо автомобіль потрапив в кювет, злетів з дороги або звалився з узбіччя, важливо викликати професійний евакуатор! Самостійні спроби вибратися з цієї пастки можуть обернутися неприємними наслідками:

  • Втрата часу;
  • Пошкодження кузова, бампера;
  • Пошкодження автомобіля, який намагається буксиром витягнути вас з кювету.

Насправді, самостійне витяг авто може бути небезпечним, оскільки почастішали випадки обриву троса, скочування автомобіля, перекидання кузова та інші неприємності.


Дістати авто з кювету в Харкові

Автоевакуатор допоможе швидко, безпечно, акуратно підняти машину з канави, річки, яру, кювету, а також при з’їзді з крутої узбіччя. Для цього використовується потужна лебідка, а підйом виходить плавним і контрольованим.


Переваги виклику евакуатора для підйому авто з узбіччя:

  • Троси розраховані на велике навантаження, довжина дозволяє дістати навіть сильно віддалений транспорт. На відміну від звичайних буксирувальних тросів, наша лебідка може витримати вагу в 10-15 разів більше.
  • Плавність підйому забезпечується механізмом лебідки, без ривків, властивих буксирування. Це запобігає пошкодженню автомобіля.
  • Розірвані ремені і троси неминуче призводять до пошкодження кузовів і бамперів, як у буксирі, так і у буксирує транспортного засобу. Крім того, через сильний натягу розрив троса може створювати реальну загрозу життю та здоров’ю людини.
  • Під час вилучення авто за допомогою евакуатора наявність водія є необов’язковим. Підйом виконується плавно, професійно, виключені будь-які позаштатні ситуації.
  • Некваліфікований підйом – це втрата часу, нервів і сил. Досвідчений водій нашої служби евакуації виконає витяг з кювету за 10-15 хвилин, спроби буксирування самостійно можуть зайняти кілька годин.

Пам’ятайте! Якщо автомобіль перекинувся, є крутий схил, пухке підставу або наявність гострого кута по траєкторії, без автоевакуатора не обійтися. Не витрачайте даремно час, дзвоніть одразу за номером евакуатора, який приїде за 20-30 хвилин по Харкову і від 40 хвилин по Харківській області, щоб допомогти витягнути автомобіль. Водій прибере гілки, вирубає кущі, підготує грунт, грамотно вибере місце для початку евакуації. Ми успішно витягували машини з ярів, провалів грунту, після ската з крутих узбіч. Витягнути автомобіль по Харківській області коштує від 1400 гривень за виїзд.

Comments are closed here.