УВАГА! Роздають гроші ЗА РЕКЛАМУ!

Компанія «Евакуатор Харків» готова оплачувати розміщення нашої реклами на вашому транспорті! Це простий і вірний спосіб додаткового заробітку. Для уточнення деталей, вартості розміщення на кузові або задньому склі телефонуйте за номером +38 (063) 802-36-33. Запропонуємо вигідні умови таксистам, приватним перевізникам, а також тим, хто часто і багато переміщається по місту. Всю необхідну поліграфію надамо, забезпечимо якісної обклеюванням без шкоди для автомобіля.


Приклад розміщення:Реклама на авто за деньги

 


З огляду на, що вкладатися вам зовсім не потрібно, додатковий заробіток завжди буде не зайвим. Розглянемо будь-які варіанти: знижки на послуги евакуатора, бартер на перевезення, оплату готівкою за кожен місяць або одноразове брендування автомобіля.


Реклама може розміщуватися на задньому склі, кузові і навіть на даху. Чим більше у вас автомобілів в парку, тим більше можна заробити! Розміщення реклами евакуатора на транспорті легально і не потребує узгодження. Закон України «Про рекламу», Постанова КабМіну України «Про правила дорожнього руху» і наказ МВС «Про порядок узгодження розміщення реклами на транспорті» дозволяє розміщувати рекламу на транспорті без узгодження з будь-якими службами, за умови, що вона відповідає вимогам безпеки і чи не порушує огляд.

З нами вже співпрацюють десятки автовласників! Запрошуємо і вас стати нашим партнером і заробити гроші на рекламі на автомобілі. Не втрачайте час, телефонуйте за номером +38 (063) 802-36-33, щоб замовити поліграфію і отримати свій гонорар!


Вимоги до автомобіля:

  • Наявність заднього скла =)
  • Практично щоденна експлуатація (пробіг на місяць від 400 км);
  • Нормальний, а не аварійний зовнішній вигляд.

Розміщуємо рекламу на авто будь-яких марок в Харкові і Харківській області на будь-які терміни! Рекламні матеріали абсолютно нешкідливі для вашого кузова і стекол, роботи з нанесення зроблять досвідчені майстри.

Нет похожих статей!

Comments are closed here.