Перевезення мотоциклів в Харкові

Перевезення мотоциклів в Харкові

Потрібно перевезти мотоцикл по Україні? Затихли, і потрібно доставити мотоцикл на ремонт в Харкові? Наш евакуатор прибуде на виклик протягом 20-30 хвилин по Харкову. Перевеземо байк в будь-яку точку міста, доставимо по Україні новому власнику. До нас також можна звернутися для перевезення мотоциклів на змагання, виступи, шоу. Доставляємо мотоцикли з Литви, Латвії, Польщі. Регулярно здійснюємо рейси із Західної України до Києва, Харкова, Полтави, Запоріжжя.


Евакуатор для мотоцикла після ДТП

Евакуація мотоцикла в Харкові виконується низкорамні евакуатором. Водій має троси, ланцюги, стяжки для надійної фіксації вантажу на борту. Перевезення виконується у вертикальному положенні, без пошкодження пластика і деформації рами. Ми акуратно погрозами мотоцикл на евакуатор, зафіксуємо і перевеземо по необхідному адресою. Перевеземо новий мотоцикл взимку, доставимо паливо, допоможемо, якщо сів акумулятор або мотоцикл не заводиться. Мотоевакуатор забере вас після падінь, поломок, аварій, втрати управління


Як працює мотоевакуатор в Харкові?

Приймаємо замовлення на перевезення мотоциклів цілодобово і без вихідних. Щоб перевезти мотоцикл, зв’яжіться з нами за номером: +38 (063) 802-36-33 (Viber / WhatsApp / Telegram). Диспетчер відразу розрахує вартість доставки в залежності від відстані та маршруту. Наша служба мотоевакуаціі має великий досвід перевезення мотоциклів, квадроциклів, скутерів, снігоходів, баггі і інших видів техніки. Ми розуміємо, наскільки важливо правильно зафіксувати байк, щоб не з’явилися тріщини на пластиці і не погнулися деталі. Якщо треба перевезти кілька мотоциклів на велику відстань, використання причепа або легкового автомобіля – не найкраще рішення. Значно надійніше, безпечніше і вигідніше замовити мотоевакуатор.


Наші переваги:

  • Працюємо по всій Харківській області, виконаємо перевезення мотоциклів по Україні;

  • Цілодобовий виїзд мотоевакуатор;

  • Ціни – від 650 гривень по Харкову, від 800 грн по Харківській області. По Україні – індивідуально;

  • Швидка і дбайлива навантаження;

  • Час прибуття по Харкову – від 20 хвилин;

  • Працюємо з будь-якими видами мототехніки.


Якщо вам потрібно перевезти мотоцикл після ДТП, забрати несправну техніку з траси або перевезти мотоцикл на ремонт або змагання, будемо раді допомогти. Мотоевакуація має свої особливості, звертайтеся до професіоналів, якщо не хочете даремно витратити свій час і гроші.

Нет похожих статей!

Comments are closed here.