Оренда евакуатора з водієм у Харкові.

Оренда евакуатора у Харкові з водієм має явні плюси порівняно із звичайним викликом. Оренда доцільна при замовленні послуги не менше ніж на добу. Тимчасове використання такої спецтехніки із досвідченим водієм дозволить перекласти основну роботу на плечі кваліфікованого спеціаліста. Наші водії допоможуть перевезти легкові автомобілі, машини після аварій, інших видів спецтехніки та транспортних засобів. Послуга актуальна для комплектації автопарку транспортної компанії, підприємців, перевезення кількох вантажів або транспортування на великі відстані. Її замовляють страхові компанії, автосервіси, автосалони та приватні особи. Наявність водія вигідна, оскільки дозволяє скоротити витрати та заощадити час, а також не залучити сторонніх людей для перевезень, якщо потрібно транспортувати декілька автомобілів за короткий час.


У нашому автопарку є різні типи техніки, що дозволить підібрати оптимальний варіант для будь-якої мети. Оформить оренду евакуатора для:

  • мотоцикл;
  • газелі;
  • трактори;
  • транспортних засобів на ходу;
  • нової автотехніки;
  • спецтехніки.

Також є евакуатори з причепом. Транспортуйте будь-які вантажі завдяки спеціальній конструкції, якщо це дозволяють вагові та габаритні обмеження. Замовте цілодобову оренду евакуатора з водієм у Харкові та терміновий виклик техніки, якщо ситуація не терпить зволікання.


Досвідчений водій слідує за вказаним замовником маршрутом. Такий тип оренди дозволить скоротити витрати та заощадити час, оскільки евакуатор опиниться у повному розпорядженні клієнта протягом заздалегідь обумовленого терміну.

Ціна евакуатора в Харкові залежить від відстані, часу оренди техніки, типу транспортного засобу, місця подачі та розвантаження. Тривалість надання послуги різна: потрібно уточнити всі деталі перед замовленням. Дізнайтесь точну вартість, залишивши заявку на сайті або зателефонувавши нам за вказаним номером. Менеджер допоможе вибрати оптимальний варіант, щоб не довелося переплачувати за послуги, які вам не потрібні.


Послуга оренди евакуатора у Харкові надається фізичним та юридичним особам. Її головна перевага полягає у відсутності спеціальних вимог (наприклад, для оренди спецтехніки без водія потрібні права категорії C).