Перевезення мотоцикла в Європу

Які варіанти існують для перевезення мотоцикла з України до Європи

Перевезення мотоцикла з України до Європи може здатися непростим завданням. Однак, існує кілька варіантів, які допоможуть Вам безпечно доставити Ваш мотоцикл в Європу.

Перший варіант – це самостійне перевезення мотоцикла:

 • Перегін мотоцикла своїм ходом
  Перевезення мотоцикла на причепі автомобіля

Однак цей варіант не завжди ефективний і може бути ризикованим. Для перевезення мотоцикла на автомобілі потрібне спеціальне обладнання, а також необхідне знання митних правил і процедур і, звісно ж, багато багато вільного часу.

Другий варіант – звернутися по допомогу до професійних перевізників.

 • Перевезення мотоцикла своїм ходом
  Перевезення мотоцикла на евакуаторі
  Перевезення мотоцикла в суцільнометалевому фургоні або на лафеті

Це більш надійний варіант, оскільки наша компанія має досвід і обладнання для перевезення мотоциклів.

Третій варіант – використовувати послуги морських і авіаперевезень. Це може бути хорошим варіантом для тих, хто хоче перевезти мотоцикл з України у віддалені регіони Європи. Однак такі види перевезень у 2023 році неможливі

Четвертий варіант – використання залізничних перевезень. Це може бути вигідним варіантом для тих, хто хоче перевезти мотоцикл з України до прилеглих країн Європи. Утім, такий вид перевезень неможливий у 2023 році

Перевезти мотоцикл в Европу

Плюси і мінуси перевезення мотоцикла своїм ходом і евакуаторі (мікроавтобусом)

Перевезення мотоцикла на евакуаторі або мікроавтобусі має свої переваги.

 • По-перше, це безпечний і надійний спосіб перевезення мотоцикла. Мотоцикл буде надійно закріплений на транспорті, що мінімізує ризик пошкоджень під час перевезення.
  По-друге, час який не треба виділяти для перегону авто. Водії професіонали зроблять швидко, поки Ви займаєтеся своїми справами.

Плюси при перевезенні мотоцикла своїм ходом:

 • По-перше, вартість перегону, оскільки у Вас є тільки витрати на паливо і страховку

Мінуси під час перевезення мотоцикла своїм ходом:

 • По-перше, наявність достатньої кількості часу, для особистого перегону мотоцикла.
  По-друге, Ви піддаєтеся ризику в дорозі, оскільки дорога може зайняти кілька діб і втома може негативно позначитися
  По-третє відсутність знань, оформлення митних документів
  По-четверте, можливі ризики поломки в дорозі
  По-п’яте не можливість виїзду за межі України чоловікам з 18 до 60 років, що фактично унеможливлює варіант перевезення мотоцикла своїм ходом

Таким чином, перевезення мотоцикла на мікроавтобусі або евакуаторі є надійним і безпечним способом перевезення, який може істотно зберегти ваші кошти.

Как перевезти мотоцикл в Европу

Що необхідно зробити для перевезення мотоцикла в Європу

 1. По-перше, необхідно визначитися з транспортним засобом, який буде використовуватися для перевезення. Залежно від розміру мотоцикла і відстані, яку потрібно подолати, можна вибрати мікроавтобус, евакуатор або лафет.
 2. По-друге, потрібно підготувати мотоцикл до перевезення. Це включає в себе очищення мотоцикла, видалення всіх знімних деталей, зняття дзеркал і антен, а також захист мотоцикла від можливих пошкоджень під час перевезення. Обов’язково покласти шолом і щитки, оскільки мотоцикл перетинає кордон тільки своїм ходом.
 3. Також необхідно переконатися, що всі документи на мотоцикл в порядку, включно зі страховкою, реєстраційними документами та будь-якими необхідними дозволами на перевезення.

Скільки часу необхідно для перевезення мотоцикла з України до Європи.

При використанні автомобільного транспорту, перевезення може зайняти від 3 до 7 днів. Однак слід враховувати, що перевезення може затягнутися через погодні умови, дорожні проблеми або проблеми з митницею, тому варто заздалегідь уточнити всі умови і час доставки.

Скільки приблизно коштуватиме перевезення мотоцикла з України до Європи.

Вартість перевезення мотоцикла з України до Європи залежить від декількох факторів, таких як відстань, тип транспорту і розміри мотоцикла. Зазвичай, найбільш економічним варіантом є перевезення мотоцикла на мікроавтобусі або евакуаторі. Вартість такого перевезення може варіюватися від 350 євро за проїзд тільки через кордон. Крім того, варто враховувати, що перевезення може потребувати додаткових витрат на оформлення необхідних документів і страхування мотоцикла. У будь-якому разі, для отримання точної інформації про вартість перевезення мотоцикла з України в Європу, краще звернутися до наших фахівців і вони розрахують вартість конкретно вашого випадку.

Приблизна вартість перевезення мотоцикла

Перевезення Мотоцикла з Києва до Варшави складе 650 євро

Замовити перевезення мотоцикла в Європу,
+38 063 802 36 33  Viber/WhatsApp