Телефон евакуатора на Сортировці і Клочківській (Харків)

Зламалася машина на Клочківській, потрібен евакуатор по місту? Необхідно перевезти машину на ремонт на Сортировку? Ви перебуваєте в правильному місці! Служба евакуації по Харкову приймає замовлення на евакуатори з Клочківській, району Центрального ринку, Сортування, Холодної гори та інших районах Харкова. У нас регулярно чергують евакуатори на основних вулицях, щоб зменшити час очікування автовозу.


Сталася аварія, потрібен автоевакуатор на Сортировці

В районі є кілька місць, на яких найчастіше трапляються аварії. Це великі розвилки, місця, де ведуться ремонтні роботи, повороти на Новий міст, і Лису гору. Практично щодня тут трапляються ДТП через активне трафіку. Ми рекомендуємо, якщо сталася дорожньо-транспортна пригода, відразу телефонувати евакуатора на Клочківській або на Сортировці. Так ви зможете швидко вирішити проблему і доставити машину на тимчасове зберігання або відразу на ремонт.


Переваги звернення в нашу компанію:

  • Термін прибуття на виклик автовозу – від 15 хвилин!
  • Ціна евакуатора – від 500-700 гривень за перевезення по Харкову;
  • Ми працюємо на професійно обладнаних евакуатори з потужними лебідками;
  • Вантажопідйомність дозволяє прийняти джипи, авто, мікроавтобуси, вантажівки вагою до 2200 кг;
  • Диспетчер розрахує підсумкову вартість послуг евакуації по телефону;
  • Розрахунок можливий на карту або готівкою;
  • Відповідальні водії перевезуть вас і машину «під ключ» за вказаною адресою.

Ніколи не знаєш, коли стане потрібен автоевакуатор, особливо, якщо їдеш в незнайомій місцевості. До нас дзвонять, якщо трапилося зіткнення з іншими авто, об’єктами дорожньої інфраструктури, коли машина влетіла у відкритий люк або велику яму.


Чимала частина замовлень – перевезення несправних транспортних засобів. Це може бути банальний брак палива або розрядка батарей електрокара, або більш серйозні технічні несправності – порвався ремінь ГРМ, відвалилися деталі ходової, несправні гальма або протікає паливна система. В таких умовах транспортування своїм ходом може бути небезпечною! Це ж можна сказати і про буксирування.


Тому, щоб заощадити свої час і гроші, збережіть телефон евакуатора на Клочківській та Сортировці в свою записну книжку. Можливо, ця допомога стане в нагоді якщо трапиться аварія або авто відмовиться заводитися.