Викликати евакуатор на Північній Салтівці (Харків)

Якщо вам потрібен телефон евакуатора, який працює на вулицях Гвардійців Широнінців, Леся Сердюка, Наталії Ужвій, Метробудівників у Харкові, телефонуйте до нашої служби. Допоможемо доставити авто з пошкодженнями після аварії, зіткнення та з будь-якими видами несправностей. Виклик евакуатора на Північній Салтівці (Харків) ви можете зробити цілодобово, без вихідних та зі 100% гарантією прибуття.


Чому краще викликати нашу службу евакуації на Північній Салтівці?

  • У районі чергує постійно 1 екіпаж, час приїзду за дзвінком – від 15-20 хвилин у будь-яку частину міста;
    Маємо багатий практичний досвід перевезення неробочих, битих, аварійних машин;
  • Ви сплачуєте за індивідуальними тарифами залежно від пройденого маршруту;
  • Ціна евакуатора на Північній Салтівці – від 1400 гривень у межах міста, від 30 гривень за кілометр шляху (міжмісто);
  • Водій завжди на оперативному зв’язку, будь-які питання можна вирішити з диспетчером – змінити маршрут, почекати на сторону, доставити паливо або зробити виїзний шиномонтаж;
  • Розрахунок – відразу при завантаженні або після прибуття, готівкою або переказом на банківську картку.

На відміну від виконавців та підрядників з ОЛХ, Пром Юа та безплатних дощок оголошень, ми дбаємо про якість перевезення на евакуаторі, завжди приїжджаємо без запізнень та строго у призначений час.


Евакуатор для авто на Північній Салтівці

Цей мікрорайон є найбільшим в Україні, а концентрація автомобілів на дорогах – найвища навіть за харківськими мірками. Через особливості транспортної інфраструктури, з рештою частин міста Салтівку з’єднує всього кілька великих магістралей. Поломка на цих дорогах – це неминуче утворення пробки, втрата часу, великий стрес.

Якщо ви зламалися на жвавому перехресті, перегрівся двигун, з’явилися ознаки неправильної роботи двигуна або ходової, терміново дзвоніть на телефон евакуатора. Ми негайно відправимо допомогу, виконаємо акуратне навантаження, перевеземо вашу власність за вказаною адресою в Харкові, Харківській області або сусідні міста.

Звертаємо увагу, що автоевакуатор після ДТП на Салтівці коштуватиме так само, як і звичайне перевезення, якщо немає серйозних пошкоджень, і не потрібні додаткові послуги (підйом з кювету, перекидання на колеса, навантаження із заблокованими дверима). Зателефонуйте консультанту, щоб дізнатися, скільки буде коштувати перевезти машину після аварії або з несправністю із Салтівки по Харкову.