Евакуатор з пасажирськими місцями у Харкові

Непередбачені ситуації підстерігають автомобілістів у будь-якому місці та у будь-який час. Машина може потрапити в аварію, з’їхати в кювет, застрягти в снігу або зупинитися через несподівану поломку. Якщо в результаті ваш автомобіль втратив здатність пересуватись своїм ходом – викликайте наш евакуатор.


Евакуємо ваш автомобіль та його пасажирів

Наша служба приймає заявки на евакуацію автомобілів цілодобово без вихідних та святкових днів. Але що робити пасажирам транспортного засобу? Залишити їх на безлюдній дорозі самих ловити попутні машини? Змусити судомно шукати телефонні номери знайомих, які можуть забрати їх із шосе?

Ви можете не турбуватися про це: у будь-який час та за будь-яких погодних умов ми заберемо не лише ваше авто з дороги. Якщо до нас надходить заявка про те, що потрібно забрати машину і нас із сім’єю, ми надішлемо за вами таксі-евакуатор. У нашому автопарку спеціально для таких випадків є евакуатор із дубль-кабіною, розрахованою на перевезення 6 осіб. Ми швидко і з комфортом доставимо вантаж та пасажирів авто за потрібною вам адресою у Харкові та Харківській області.


Як замовити таксі-евакуатор.

Для того, щоб отримати швидку кваліфіковану допомогу, достатньо зателефонувати до нашого диспетчера в будь-який час і повідомити наступну інформацію:

  • ваше місцеперебування;
  • причина евакуації;
  • Марка автомобіля;
  • адреса доставки;
  • кількість пасажирів, яких потрібно евакуювати з місця події разом із авто.

Вас одразу проінформують про вартість послуг, дадуть відповіді на всі питання, що цікавлять.

Час очікування допомоги у Харкові становить 30–40 хвилин, по області – близько 1 години.

Для отримання послуг необхідно буде пред’явити документ, що засвідчує особу, ваші права водія, документи на автомобіль.


Послуги евакуатора у Харкові

Наші кваліфіковані досвідчені водії добре орієнтуються у місті та його околицях. На виклик прибуває справна обладнана всіма необхідними пристроями спецтехніка, здатна:

  • витягнути авто з кювету чи кучугури;
  • перевернути і поставити на колеса транспортний засіб, що лежить на даху або на боці;
  • завантажити на евакуатор автомобіль у будь-якому стані;
  • комфортно розмістити до 6 пасажирів у дубль-кабіні.

Ми допомагаємо при евакуації легкових автомобілів, позашляховиків, мікроавтобусів, мототранспорту. Наш евакуатор завжди готовий стати вашим надійним помічником у складній ситуації.