Послуги евакуатора Рогань Харків

Якщо вам потрібен недорогий евакуатор на Рогані та по Харківській області, телефонуйте в нашу службу евакуації. Організуємо вивезення несправних і битих машин, дістанемо авто з узбіччя або кювету, перевеземо кузов на фарбування або ремонт. Термінова подача евакуатора в Рогані можлива протягом 15-20 хвилин з моменту дзвінка диспетчеру. Перевеземо машини з Куп’янської траси, вивеземо евакуатором транспортні засоби з большоу Рогані, Терновий, з району поблизу метро Пролетарська.


Автовоз для несправної машини

В районі Рогань розташовано безліч майстерень, які регулярно замовляють послуги автоевакуатора для доставки несправних машин на ремонт і обслуговування. Найчастіше причина дзвінка на телефон водія евакуатора – аварія (на трасі або в місті), друга з розповсюдження причина – несправність двигуна, ходової, гальмівної системи. У величезному переліку випадків не можна буксирувати і рухатися своїм ходом, а потрібно дзвонити в службу евакуації:

  • З’явився стукіт в двигуні, спостерігається незвичайна вібрація;
  • Під днищем виявлені патьоки масла, тосола, гальмівної рідини;
  • Коротить, іскрить проводка;
  • Є виразний запах палива;
  • Авто горіло або було в воді;
  • Тривалий простій на паркувальному майданчику чи в дворі.

Транспортування на колесах може спричинити за собою серйозні проблеми з ходовою або двигуном. Значно дешевше викликати автоевакуатор, який за 500-700 гривень перевезе вашу власність в межах міста в будь-який вказану адресу.


Доставка автомобілів по Україні

Надамо автовоз з Рогані для перевезення ваших транспортних засобів по Харківській області, в Харкові або по Україні. Виконаємо евакуацію «під ключ» в будь-обласні центри – Харків, Київ, Полтаву, Дніпро, Запоріжжя. Є великий досвід імпорту авто з Польщі та Литви, привеземо техніку з портів Одеси, доставимо машини з окружної Харкова на селище Рогань на евакуаторі.

Розрахунок вартості перевезення – відразу при спілкуванні з диспетчером. Ціни – доступні і завжди гарантуємо високий рівень сервісу:

  • Приїжджаємо швидко – в термін до 30 хвилин;
  • Немає націнок і накруток посередників – все евакуатори у власності, не платимо комісії;
  • Завжди прибуваємо на виклик – в 100% випадків приїдемо на допомогу після ДТП, якщо потрібно перевезти поламати машину.

Телефонуйте цілодобово! У нас немає вихідних і перерв, евакуатор в Рогань відправиться відразу після вашого звернення.