Терміновий евакуатор на Кулиничах у Харкові.

Необхідність звернутися до термінового евакуатора на Кулиничах нічим не відрізняється від інших районів Харків. Це зазвичай різні види поломок, перевезення битих машин після ДТП, всілякі доставки вантажів, будівельних матеріалів та обладнання. Однак серед підрядників величезне різноманіття компаній, фірм та приватних перевізників, які надають послуги автоевакуатора по Харкову. Як зробити вибір? Чим відрізняються послуги і чому різні ціни на евакуацію, що іноді відрізняються в кілька разів? Давайте розбиратися по порядку.


Чому різні ціни на евакуатор на Кулиничах?

Справа тут не в шляхетності перевізників, і не в благодійності. Просто деякі компанії навмисно занижують ціни, заманюючи наївних клієнтів у свої лапи.


Що може піти не так під час замовлення евакуатора:

  • В оголошенні вказана ціна «тільки за виїзд» – це означає, що в процесі доставки вашої машини вартість збільшуватиметься на кожному етапі.
  • В оголошенні вказано лише вартість доставки, а за кожен пройдений кілометр понад ліміт потрібно буде сплатити окремо. Наприклад, може виявитися, що вказане транспортування лише всередині мікрорайону Куліничі, а далі Харковом потрібно сплатити окремо.
  • Різні коефіцієнти, що підвищують ціну евакуації – «за терміновість», «за нічний виїзд» та інші комісії.

Наша служба евакуації працює інакше:

  • Тарифи розраховуються одразу нашим консультантом і не змінюються у процесі транспортування;
  • Ціни розраховуються індивідуально відразу, щоб ви не переплачували за доставку машин та інших вантажів;
  • Ми стежимо, щоб вартість послуг залишалася однією з найнижчих у регіоні.

До нас можна звернутися, якщо потрібна цілодобова евакуація у Кулиничах і далі Харковом. Регулярно виконуємо рейси у сусідні області (Сумську, Донецьку, Полтавську, Київську та інші). Привеземо машину до передмістя, доставимо техніку на будівельний майданчик, обладнання, металобрухт та автомобільні кузови. Маємо великий досвід вивезення битих авто після аварій на Кулиничах, перевеземо машини після ДТП у ремонт чи гараж для тимчасової стоянки.


Ціна автоевакуатора на Кулиничах – від 1400 гривень містом, від 30 грн/км по області. Дзвоніть у будь-який час, допоможемо вдень та вночі! Консультанти допоможуть знайти вигідні попутні варіанти та організують недорогу евакуацію поламаних автомобілів.