Доставимо на евакуаторі автомобілі з Клайпеди (Литва) до Луцька або далі Україною в будь-яке місто. Регулярно виконуємо рейси маршрутом Клайпеда-Львів, Клайпеда-Луцьк, маємо великий досвід транспортування недорогих автомобілів, спорткарів, а також машин з преміального сегменту.

У Клайпеді розташований один із найбільших автомобільних ринків Європи, сюди звозяться машини на продаж не лише з країн Європейського союзу, а й із США. Тут можна знайти вигідні варіанти битих машин під розбирання, відновлення або ремонт авто не на ходу, а також преміальні комплектації, яких мало на українському автомобільному ринку.


Переваги замовлення евакуатора з Клайпеди в Україну

Найчастіше недосвідчені автовласники намагаються поїхати самостійно за своїм європейським автомобілем під розмитнення, щоб особисто переконатися у надійності авто, перевірити його стан, уточнити деталі співробітництва. Після успішної угоди виконується автопригін з Литви до України, але на відміну від перевезення евакуатором, водії стикаються з низкою складнощів та додатковими витратами:

  • Витрата паливо – якщо машина має великий обсяг, паливо влетить у копієчку.
  • Можна приїхати своїм ходом тільки технічно справному автомобілі, будь-які поломки в дорозі виллються у великі накладні витрати. Важливо пам’ятати, що ремонт на СТО у дорозі здійснюватиметься за європейськими цінами за роботу та запасні частини.
  • Перед поїздкою на 1000 км необхідно витратитися на підготовку до такого тривалого маршруту (змінити олію, фільтри, обслужити двигун, систему охолодження).
  • Необхідно отримати страховку та оформити транзитні документи, щоб мати можливість пересуватися дорогами загального користування.
  • Зменшується ресурс автомобіля, стирається гума. Дуже часто на автомобілях встановлена ​​несезонна гума, що або збільшує витрати зимових коліс, або вимагає купівлі дорогої зимової гуми, якщо було встановлено літню.

З евакуатором із Клайпеди до Львова чи Луцька таких проблем не буде:

  • Можна привезти биту машину, авто під ремонт, не на ходу – вартість таких варіантів буде на 30-50% дешевше, ніж автомобілів у бездоганному технічному стані.
  • Сезонність гуми не має значення, так само як і ступінь обслуговування двигуна.
  • Водій може відправити автомобіль “під ключ” до свого міста, або супроводжувати вантаж до адреси прибуття. При цьому не потрібно готувати маршрут, їхати за кермом. Ви зможете просто з комфортом мандрувати за розумну вартість.

Звертаємо увагу, що ваш автомобіль перебуватиме у повній безпеці, на відміну від руху своїм ходом, оскільки ризик ДТП ніхто не скасовував, і аварії трапляються у Литві регулярно, особливо з водіями, які не знають місцевості.


Скільки буде коштувати привезти машину з Литви (Клайпеда) в Україну

Середня вартість автоевакуатора з Клайпеди та інших сусідніх міст Литви до Луцька чи Львова становить від 500-800 євро для легкового автомобіля. Точний розрахунок можна отримати у нашого цілодобового диспетчера, який за моделлю та маркою машини розрахує ціну евакуатора з Литви.