Евакуатор Нова Водолага – Харків

Замовлення евакуатора за маршрутом Нова Водолага – Харків оформляється на вибрані дату та час, або робиться терміновий виклик у разі екстреної потреби. Ми надаємо різні види спецтехніки в залежності від ваги та габаритів вантажу. Викличте евакуатор після ДТП, у разі поломки легкового автомобіля, при необхідності доставки нової машини з Нової Водологи до Харкова, для перевезення сільськогосподарської техніки та багатьох інших видів транспортних засобів. У нашому автопарку використовується сучасна техніка, щоби при транспортуванні не виникало жодних складнощів.


Евакуатор Нова Водолага – Харків можна викликати на термінове замовлення, без вихідних та перерв. Ми працюємо цілодобово та надаємо спецтехніку у вказаний населений пункт. У яких випадках потрібний виклик евакуатора:

  • попадання автомобіля у ДТП;
  • поломка легкового автомобіля на трасі (несправність гальм, поломка кермової системи, нерухомість коліс та інші обставини);
  • транспортування нового транспортного засобу (після розмитнення, для сертифікації чи постановки на облік);
  • перевезення сільськогосподарської техніки, водних транспортних засобів та інших.

Для кожного виду транспорту, який потрібно евакуювати, можуть діяти окремі тарифи, оскільки потрібні різні евакуатори, у деяких випадках із додатковими механізмами та функціями. Заповніть форму на сайті або зателефонуйте нам за вказаним номером телефону, щоб уточнити деталі замовлення. Наші менеджери проконсультують вас і дадуть відповіді на всі запитання.


Замовлення евакуатора по Харківській області проводиться за мінімальним тарифом – 30 гривень за 1 кілометр (від 1400 гривень). Здійснюємо перевезення будь-якої складності. Вартість евакуатора Нова Водолага – Харків розраховується індивідуально. На ціноутворення впливає наявність простою та його тривалість, відстань, необхідність надання додаткових послуг, приблизна вага вантажу та його габарити. Також оформляється замовлення для транспортування автомобілів, які потрапили в ДТП або зламалися на трасі. Ми допоможемо перевезти водія та пасажирів (не більше 5 осіб). Даємо гарантію безпеки транспортного засобу на час перевезення.