Евакуатор Харків Слов

Надаємо послуги цілодобового евакуатора з Харкова в Слов’янськ, Краматорськ, Святогірськ та інші міста Донецької області. Маємо великий досвід транспортування сільськогосподарських машин, тракторів, поламаних і битих машин, несправної техніки. Доставимо вашу нову машину після покупки в автосалоні або у приватних продавців, привеземо запчастини, обладнання, оснащення з Харківської області.


Скільки коштує евакуатор Харків Слов’янськ, Слов’янськ Харків?

Ціна евакуатора з Харкова до Слов’янська і передмістя – близько 3500 гривень (від 15 грн. / Км шляху в дві сторони). Ми гарантуємо швидку подачу, дбайливу навантаження, уважне ставлення і відсутність запізнень. Нам можна довірити транспортування як недорогих битих машин, так і люксових автомобілів. Регулярно здійснюємо рейси з Харківської області в Донецьку, перевозимо на попутному автоевакуатори комбайни, навантажувачі, човни, авто, мототехніку і інші вантажі.


Переваги співпраці з нами на цьому маршруті:

  • Доступна ціна – вартість середня по ринку, але якість послуг значно вище, ніж у конкурентів. Наші водії не спізнюються, приїжджають вчасно, використовуємо власний парк автовозів з потужними лебідками і світлотехнікою.
  • Зробимо перевезення «під ключ» – вкажіть нам адреси відправлення і прибуття, і ми візьмемо на себе всі турботи по завантаженню, доставці, розвантаження за місцем прибуття. Можливо мінімальну участь клієнта.
  • Оплату приймаємо готівкою або переказом на карту – приїжджаємо на виклик без передоплат протягом 10-30 хвилин по Харкову, і від 40 хвилин по Харківській області.
  • Ніяких комісій і націнок за роботу в святкові дні, вихідні, нічні виїзди.
  • Власна диспетчерська служба розрахує вартість евакуатора з Харкова до Слов’янська, щоб ви знали, за скільки можна перевезти машину в Донецьку область.

Працюємо з різними вантажами, включаючи будівельні матеріали, запчастини, металобрухт, різні види ємностей і металоконструкцій. Ви також можете зробити замовлення на попутний евакуатор зі Слов’янська в Харків. Якщо потрібно перевезти за один рейс більше одного авто, ми надамо до ваших послуг причіп (лафет), на ньому можна привезти 2 авто, яке обладнання і оснащення до нього.


До нас часто звертаються будівельні і сервісні компанії для перевезення обладнання в Донецьку область з Харківської. На маршруті також працює автоевакуатор з дубль-кабіною на 5 пасажирських місць, куди ви можете розмістити робітників, пасажирів або супроводжуючих.