Автоевакуатор Харків Кременчук: ціни, скільки коштує?

На Кременчук з Харкова за допомогою евакуаторів транспортується багато вантажів: будівельна техніка, обладнання, але головним чином – автомобілі в несправному стані (після ДТП, які не заводяться, зіткнулися з перешкодами). Якщо ви потрапили в ситуацію, коли потрібно терміново викликати евакуатор з Харкова до Кременчука, наші диспетчери цілодобово готові прийняти вашу заявку.


Скільки коштує викликати автоевакуатор до Кременчука з Харківської області?

Ціна послуг автоевакуатора 15 грн. за кілометр шляху, загальна вартість перевезення легкової машини складе 4800 гривень і займе кілька годин. Ми приїжджаємо на виклик протягом 15-20 хвилин в Харкові і до 1 години по Харківській області. Це означає, що ви без затримок зможете відправити свої вантажі на автоевакуатори на вказану адресу.


Переваги нашого сервісу:

  • Їздимо тільки на власних автовозах, які обслуговуються на сертифікованих СТО, проходять щоденне ТО;
  • Ми не платимо посередникам, які не залучаємо приватників, тому ціни на евакуатор залишаються низькими;
  • Стежимо за своєю репутацією, не допускаємо запізнень, пошкодження вантажу, інших проблем, пов’язаних з евакуацією;
  • Великий досвід перевезення авто з Харкова до Кременчука і назад;
  • Якщо ви шукаєте найдешевший евакуатор, запропонуємо попутний автовоз в цьому напрямку;
  • Оплата можлива за фактом доставки машини в зазначений населений пункт (карта або готівкою водієві).

Після нашої роботи на кузовах не виявляються нові вм’ятини або подряпини. Ми ретельно стежимо за тим, щоб авто було надійно зафіксовано, акуратно занурено і розвантажено по прибуттю.


Чому краще викликати евакуатор після ДТП, а не буксирувати?

Навіть незначна на перший погляд поломка може стати причиною серйозних наслідків після буксирування. По-перше, існує ряд поломок, при яких заборонена буксирування категорично (несправні гальма, не працюють фари в темний час доби, несправне рульове управління, проблеми в паливній системі). По-друге, для буксирування потрібно, щоб у обох водіїв був досвід і навички водіння на зчепленні.

Якщо ваша машина не заводиться, потрапила в аварію або є ознаки несправності, телефонуйте за номером телефону евакуатора на трасі Харків Кременчук. Це буде надійніше, безпечніше і дешевше, ніж потім виконувати капітальний ремонт.