Ціни на евакуатор Харків Краматорськ

З Харкова до Краматорська на евакуаторі найчастіше перевозяться нові автомобілі з автосалонів, автобазарів, транспортні засоби під ремонт або відновлення. Друга категорія вантажів – биті машини після ДТП, на жаль, після аварій транспорт не може рухатися своїм ходом, потрібні послуги евакуатора Харків Краматорськ. Третя група – всіляка техніка, обладнання, промислові вузли, металоконструкції, верстати, ємності та інші об’ємні вантажі.

Якщо вам потрібно швидко і недорого доставити на автоевакуатори машину в Краматорськ з Харківської області, телефонуйте нашим консультантам. Розрахуємо ціни, підкажемо час подачі, організуємо транспортування «під ключ» за вказаною вами адресою.


Скільки коштує евакуатор з Харкова до Краматорська?

Ціна за 1 км шляху складає близько 30 гривень за кілометр. Таким чином, щоб перевезти легковий автомобіль потрібно близько 6000 гривень. Джипи, мікроавтобуси, сільськогосподарська та будівельна техніка мають більшу вагу і габарити, отже:

  • Збільшується час навантаження;
  • Збільшується витрата ресурсу автовозу;
  • Збільшується витрата палива.

Тому, перед перевезенням габаритних, важких, нестандартних вантажів краще отримати попередній розрахунок цін у нашого консультанта.


Чому краще вибрати наш евакуатор в Донецьку область?

Ми дотримуємося середніх по ринку цін, але завжди пропонуємо найкращий сервіс і ввічливе ставлення. Водії мають великий стаж їзди на автовозах, добре знають дорогу, регулярно перевозять на евакуатори машини в Слов’янськ, Краматорськ та інші населені пункти.


Замовляючи послуги евакуатора в Краматорськ з Харкова, ви отримаєте:

  • Цілодобову допомогу в будь-якому районі Харківської області;
  • Безкоштовний попередній розрахунок вартості перевезення ваших вантажів в будь-яку точку України;
  • Персональний підхід, індивідуальні умови без переплат;
  • Прибуття на виклик автоевакуатора в найкоротші терміни (зазвичай наші клієнти не чекають довше 15-30 хвилин в межах міста, і більше 40-50 хвилин в Харківській області);
  • Можливість оплатити послуги готівкою і банківським переказом;
  • Матеріальну відповідальність під час перевезення.

Ми працюємо на своїх машинах, нам не потрібно платити посередникам, тому ціни для кінцевого клієнта залишаються справедливими і доступними.