Евакуатор Харків Київ

Як скористатися?

По телефону +38 (063) 802-36-33 ви можете замовити перевезення автомобілів на евакуаторі за маршрутом Харків – Київ і назад. Наша служба працює по всій території України, допоможемо перевезти автомобілі з Харківської області в Дніпропетровську, Запорізьку, Київську, Полтавську, Сумську та інші регіони.

Эвакуатор харьков киев


Скільки коштує?

Вартість при перевезенні автомобілів, спецтехніки, металоконструкцій, будматеріалів та інших вантажів – від 30 грн за км. Середня ціна перевезення автомобіля з Харкова до Києва становить 15000 грн. Більш точний розрахунок можна отримати у нашого диспетчера. Надішліть фото авто або вантажів на номер +38 (063) 802-36-33 (Viber / WhatsApp / Telegram), повідомте місцезнаходження і місце прибуття, бажані терміни здійснення перевезення.

Для чого підходить дана послуга перевезення:

  • Купівля нового автомобіля на авторинку Харкова чи Києва;
  • Зламався автомобіль на трасі Харків – Київ, потрібен евакуатор;
  • Необхідно доставити дорожню, будівельну спецтехніку на евакуаторі;
  • Потрібно перевезення нерозмитнених або розмитнених авто по Україні;
  • Потрібно перевезти авто після ДТП;
  • Потрібно доставка металоконструкцій, будматеріалів, нестандартних вантажів.

Працюємо з усіма легковими автомобілями, перевеземо до Києва і Харкова мікроавтобуси, джипи, мінівени, трактори, невеликі вантажівки. Маємо великий досвід перевезення промислового обладнання, виробничих установок, верстатів, спецтехніки.

Просто поставте нам задачу, і всі турботи, пов’язані з перевезеннями, ми візьмемо на себе. До кожного клієнта – індивідуальний підхід, за кожною заявкою розраховуємо вартість послуг евакуатора окремо! Допомагаємо знайти найвигідніші варіанти в ситуації, що склалася.