Евакуатор Харків Дніпро, Дніпро Харків

Практично щотижня ми виконуємо заявки на перевезення автомобілів на евакуаторі з Харкова в Дніпро і з Дніпра до Харкова. Найчастіше – це транспорт, куплений на авторинках або у приватних продавців по Харківській області. Рідше – евакуація автомобілів після ДТП, різних аварій і поломок на трасі.

Якщо вам потрібно терміново викликати евакуатор з Харкова в Дніпро, телефонуйте нашим диспетчерам. Всі екіпажі підготовлені до виїздів в будь-яку точку України, термін подачі автовозу – від 15 хвилин по Харкову, від 40 хвилин по Харківській області.


Скільки коштує автоевакуатор Харків Дніпро, Дніпро Харків?

Як уже неодноразово було сказано на цьому сайті, вартість послуг автоевакуатора Харків Дніпро залежить від ваги, розміру, стану вантажу і відстані, на яке необхідно його доставити.

Середня ціна евакуатора з Першої столиці – від 40 гривень за кілометр, разом перевезення обійдеться клієнтові з Харкова в Дніпро – близько 9000 грн.


Можна дешевше? Так, але за таких умов:

  • Замовлення попутного евакуатора до Дніпропетровської області – ми поставимо вам в чергу очікування попутного маршруту, щоб за один рейс перевезти автомобілі відразу двох клієнтів (евакуатор + лафет). Даний варіант обійдеться на 15-30% дешевше за кожен кузов.
  • Ви регулярно звертаєтесь до нас за послугами евакуатора, як постійному клієнтові ми готові надати знижку від 5% до 10-15% в залежності від умов вашого замовлення.

Попутний евакуатор в Дніпро з Харківської області їздить практично щотижня, тому для нетермінових доставок краще заощадити і трохи почекати.


Евакуація після аварій з Харківської або Дніпровської траси

У нас можна викликати евакуатор на Трасу М18 і М29. Незважаючи на те, що ці магістралі мають відносно хороше покриття і багато прямолінійних ділянок, аварії тут відбуваються регулярно. Основні причини – втома, сон, втрата управління, перевищення швидкості, замети, технічні несправності машини.

Якщо в дорозі сталося ДТП, краще відразу дзвонити в службу евакуації, яка організовує перевезення битої машини в Дніпропетровськ. До нас також можна звернутися, якщо розрядилися батареї електрокара, авто перестало заводитися, явно простежуються проблеми з двигуном, гальмами, паливною системою, рульовим управлінням.

Звертаємо увагу, що на магістралях розташовано кілька пунктів ДАІ, в яких вас можуть оштрафувати за порушення правил буксирування. Тому завжди краще звернутися до професіоналів, які недорого доставлять ваш транспортний засіб з Харкова в Дніпро – швидко і без запізнень.