Евакуатор з Польщі в Україну (в Щеціні та Любліні)

Для українців польський авторинок залишається одним з найпривабливіших в Європі. Мільйони автомобілів щорічно імпортуються з цієї країни, тому послуги евакуатора з ринків у Щеціні та Любліні (Польща) – вкрай затребувані. Основні маршрути Щецин-Львів, Люблін-Луцьк, Щецін-Київ, Щецін-Харків і в інші обласні центри.


Чому вигідніше привезти авто з Польщі на евакуаторі, ніж купити в Україні?

Відповіді очевидні:

  • Машини не бачили українських доріг;
  • Ціни на польські авто нижче, ніж в Німеччині, Швейцарії, Італії та інших країнах;
  • Невисокі транспортні витрати;
  • Зручна та швидка логістика;
  • Великий вибір підтриманих авто.

У нас найчастіше замовляють евакуатор з Щецина або Любліна для доставки авто, які власники купили самі або через посередників на дошках оголошень. Це допомагає обійтися без націнок польських посередників, купити авто з перших рук і недорого доставити в Україну під розмитнення.


Чому в Щеціні та Любліні (Польща) все шукають авто, щоб купити?

  • Це міста з найбільшим авторинком Польщі;
  • Великий вибір у всіх цінових сегментах;
  • Щецін портове місто, близько розташований до кордону Німеччини;
  • Багато автомобілів імпортуються з США, Кореї, Грузії та інших країн.

Люблін навпаки, розташований близько до кордону України, тому для українського ринку автосалони і дилери на автовозах переганяють масу автомобілів зі всієї Європи. Це знижує транспортні витрати, дозволяє сконцентрувати масу пропозицій в одному місці.

Також важливим фактом є те, що в Щеціні та Любліні продається маса автомобілів через такі сайти, як Отомотів, сайти автосалонів і місцевих дилерів. Професійна підтримка перекупників хоч і коштує грошей, зате дозволяє швидко знайти підходящі варіанти в рамках виділеного бюджету.


Евакуатор до кордону України і по країні з Польщі

У нас можна замовити перевезення автомобілів «під ключ» на евакуаторі з лафетом (за 1 рейс перевеземо відразу 2 авто), або автовозами на 5-8 місць до Львова, Луцька та інших міст. Доставка евакуатором можлива «під ключ» разом з замовником і документальним супроводом. Автовози зазвичай їдуть від Любліна та Щецина до Львова, далі авто перевантажуються в евакуатори для руху на вашу адресу.

Вартість ввезення авто з Польщі – від 300 євро, в залежності від стану, ваги, міста відправлення і прибуття. Наш диспетчер безкоштовно розрахує вартість послуг міжнародного автоевакуатора.