Евакуатор з лафетом із Бремерхафена (Німеччина)

Шукаєте недорогий попутний евакуатор з Бремерхафен (Німеччина)? Чи є цікавий варіант авто, і хочете купити з доставкою «під ключ» в Україну? Ви знаходитесь у правильному місці! Наші водії привезуть вам машину з Німеччини на міжнародному евакуаторі протягом від 3 до 7 днів. Вартість – демократична, ціни на евакуатор із Європи – від 500-800 євро за кузов, за один рейс можна перевезти до двох машин на автоевакуаторі з лафетом або до 5-7 на автовозі з Бремерхафена.


Чому вигідніше замовляти евакуатор? У чому економія?

Найнижча ціна на доставку авто з Європи – автовози. Вони за один рейс перевозять багато машин, при цьому спрощується керування та відстеження вантажу. Тому найчастіше послугами автовозів користуються великі компанії та імпортери, які шукають найнижчі ціни саме на транспортування. Однак, для приватного клієнта автопригін на автовозі з Німеччини може виявитися не найвигіднішим варіантом:

  • Автовози забирають транспортні засоби на складах консолідації у Бремерхафені, тобто вам необхідно буде подбати про перевезення машини туди. Якщо автомобіль у неробочому стані або після ДТП без автоевакуатора не обійтися, відповідно, збільшуються витрати.
  • Автовоз не забере вашу машину із, скажімо, сільської місцевості чи передмістя Бремерхафена.
    У вас не буде можливості особисто перевірити стан кузова та двигуна, або потрібно пригнати після огляду машину на паркування.
  • Термін доставки автовозом – до 30 днів, це пов’язано з тривалим проходженням митного контролю, евакуатор із Німеччини з лафетом може доставити машину лише за 3-5 днів.
  • Автоевакуатор зробить адресну доставку в будь-яке місто України, автовози ж рухаються зазвичай до Львова чи Луцька, далі власники їдуть своїм ходом і відбувається навантаження на автоевакуатор.

Якщо вам потрібно привезти 1-2 машини і ви не маєте великого досвіду імпорту транспортних засобів із Європи, краще зупинити свій вибір саме на послугах евакуатора із Європейського Союзу.


Додаткова економія:

  • Не потрібно готувати машину до дальньої поїздки;
  • Немає жодного ризику поломки, ДТП чи порушення ПДР у Німеччині;
  • Не зменшується ресурс двигуна та ходовий;
  • Якщо пріоритетні автомобілі не задовольняють ваші запити, на евакуаторі можна буде оглянути кілька інших варіантів;

Індивідуальний підхід – це коли ви отримуєте повноцінний супровід на всіх етапах співробітництва, а не лише доставку з пункту А до пункту Б. Наша компанія допоможе вигідно та недорого привезти на евакуаторі машину з порту Бремерхафена.