Перевезення авто на лафеті з Польщі (Хелма, Дорохуськ)

Привеземо 1-2 авто на евакуаторі з Хелма або Дорохуськ. У нас можна орендувати евакуатор для імпорту автомобілів з Польщі. Перевеземо машини через кордон з Польщею на автоевакуатори під розмитнення. Маємо великий досвід ввезення іноземних транспортних засобів.


Переваги ввезення авто з Польщі (Хелма, Дорохуськ)

  • Хороший стан авто – вони своєчасно обслуговуються, при їх експлуатації використовуються дорогі витратні матеріали (масла, фільтри, ремені, рідини).
  • За польським законодавством необхідно регулярно проходити техогляд, тому машини завжди в бездоганному технічному стані.
  • Великий вибір авто з усієї Європи – на авторинку Хелма можна зустріти машини з Німеччини, Італії, Бельгії, Швейцарії, і всі вони реалізуються за низькими цінами.
  • Невеликі транспортні витрати – Польща межує з Україною, навіть доставка авто на евакуаторі з Хелма, Дорохуськ до Києва, Харкова, Львова, Одеси обійдеться відносно недорого.
  • Просте законодавство, налагоджений експорт і спілкування з українськими клієнтами – тут нікого не здивувати покупцем з України, менеджери салонів, приватні продавці, перекупники готові торгуватися і легко йдуть на контакт.

Наш евакуатор пропонує перевезти не 1, а відразу 2 машини за 1 раз з Польщі в Україну (Луцьк, Львів, Харків, Київ). Ми регулярно їздимо в країни Європейського союзу і привозимо підтримані машини під розмитнення.


Переваги співпраці з нашою компанією:

  • Власні автоевакуатори – ніяких націнок, посередників і комісій;
  • Регулярно виконуємо рейси в Польщу за машинами – привеземо «під ключ» ваш автомобіль;
  • Можливо супровід вантажу – заощадите на таксі, транспорті до Польщі, проживання та інших категоріях витрат;
  • Доступні ціни – розрахунок по пробігу, попередньо розрахуємо, скільки буде коштувати привезти машину з Польщі до Харкова, Луцьк, Львів на евакуаторі;
  • Водій завжди знаходиться на зв’язку, добре орієнтуємося в Польщі, запропонуємо альтернативні авторинки, майданчики, автосалони, якщо ваш варіант з яких-небудь причин зірветься.

Перевезення на лафеті – це завжди безпечніше і зручніше, ніж перевезення авто на 5-8 місцевих автовозах. Ви можете скооперуватися з друзями або знайомими, щоб замовити попутну перевезення евакуатором з Польщі. Так вартість для кожного клієнта знизиться на 15-25% в залежності від міста відправлення і прибуття.


Щоб довідатися про ціни евакуатора з Польщі (Хелма, Дорохуськ) в Україні, зв’яжіться з нашим диспетчером. Ми підкажемо, як заощадити на доставці, скільки часу займе перевезення, які документи потрібні для перевезення через кордон.