Викликати евакуатор Харків Балаклія

Міжміський евакуатор Харків Балаклія від нашої компанії перевезе несправні транспортні засоби, авто після аварій, зіткнень, з різними технічними проблемами. В нашу цілодобову службу можна звернутися, якщо потрібна термінова техніки, трактора, севалки, навантажувача, або різних ємностей. Завдяки наявності лебідки, автоевакуатор Харків Балаклія стає дуже функціональним і затребуваним:

  • Навантаження авто з заблокованими колесами;
  • Перевезення машин з непрацюючим двигуном, гальмами, заклинили кермом;
  • Дістати машину з узбіччя, кювету, яру, відбійника;
  • Перевезення ТЗ з сильно деформованим кузовом;
  • Навантаження металоконструкцій, теплиць, рам, кузовів без використання крана.

Для більшості перерахованих ситуацій досить викликати автовоз і перевезти вантажі без додаткових витрат на вантажопідйомну техніку.


Скільки коштує терміновий евакуатор на трасі Харків Балаклія?

Ціна автоевакуатора – 20 гривень за кілометр шляху, за весь рейс з одного легковою машиною потрібно 2000 гривень. Вартість евакуації джипа, мікроавтобуса, різних видів вантажівок буде дорожче, оскільки збільшується витрата палива і потрібно більше часу на навантаження.

Щоб отримати попередній розрахунок і дізнатися, скільки буде коштувати перевезти авто з Харкова до Балаклійського району, повідомте нашому консультанту марку, вага, стан машини. Ми підкажемо, як можна заощадити на доставці, коли приїде водій, як підготувати вантаж до подальшої транспортуванні.

Перевеземо також мотоцикли, снігоходи, баггі, квадроцикли, різні види спортивних машин, електрокари, кузова на ремонт і під відновлення. Регулярно доставляємо несправні машини з траси в сервісні центри або на СТО.


Чому краще зателефонувати нам?

На відміну від сотень приватників, які працюють по Харківській області, наша служба працює професійно, швидко і злагоджено. Для нас ваша проблема – це привід заробити хорошу репутацію і отримати вдячний відгук, тому ми наймаємо досвідчених важливих водіїв і відразу реагуємо на виникаючі зауваження.

Більш того, оскільки ми працюємо без посередників, вартість евакуатора з Харкова в Балаклею буде нижче, ніж при замовленні послуги через дошки оголошень. Ціни прозорі, без націнок, комісій і додаткових послуг.