ДУБЛЬ-КАБІНА ДЛЯ ПЕРЕВЕЗЕННЯ АВТО З ПОЛЬЩІ В УКРАЇНУ

Навіть досвідчений водій впаде у розгубленість, якщо його машина зламалася не в Україні. Наша компанія допомагає у таких випадках. Ви можете викликати наш евакуатор із дубль-кабіною, щоб виїхати додому з Польщі. Переваг у такої спецмашини багато – маневреність, стійкість, підвищена вантажопідйомність та місткість. І водій зламаного авто, і його пасажири зможуть вирушити до України евакуатором.

Забудьте про стрес, пов’язаний з купівлею квитків на автобус чи поїзд та пошуком потрібної платформи! Поспішайте замовити евакуатор із дубль-кабіною Польща-Україна.

Умови

Звертайтеся до нас, якщо ваша машина не на ходу: куплена в Європі несправною, зламалася чи потрапила до дорожньо-транспортної пригоди. Ми зафіксуємо її на платформі та запропонуємо пасажирам комфортні місця для поїздки додому.

Види авто, що перевозяться:

 • легкові автомобілі із серйозними ушкодженнями або без видимих ​​дефектів;
 • позашляховики всіх марок та моделей;
 • несправні місткі мікроавтобуси.

Залишайте онлайн-заявку та домовляйтесь про термінову автомопощу. Ми розраховуємо ціну, складаємо маршрут, вирушаємо в дорогу в день оформлення замовлення.

Скільки це коштує?

Ціна перевезення евакуатором із дубль-кабіною залежить від таких факторів:

 • тривалість поїздки, довжина маршруту;
 • ситуація на українських дорогах та у пунктах проходження митного контролю;
 • терміновість поїздки (сьогодні, завтра чи протягом тижня);
 • вага, технічні характеристики вашого автомобіля;
 • побажання щодо вибору маршруту та надання додаткових послуг.

Залишайте заявку, щоб диспетчер підготував прорахунок ціни за 20 хвилин. Названа сума не зміниться у процесі евакуації.

Особливості перевезень у воєнний час

Наш водій не робить неузгоджених зупинок у полі, не змінює маршрут на свій розсуд, не продовжує шлях під час повітряної тривоги. Також він чітко дотримується правил дорожнього руху. Не перевозить машину під час комендантської години, тому час у дорозі може бути збільшений. Їде маршрутом, ретельно складеним диспетчером. Якщо це виправдано, ми організуємо перевезення об’їзною дорогою. Всі зміни у дорозі будуть узгоджені з вами.

Ми привозимо машину з Польщі до України. Не їдемо на тимчасово окуповані території та до зон активних бойових дій. Забираємо авто у місцях із вільним під’їздом евакуатора. Деталі про послугу можете дізнатися у нашого менеджера. Консультації телефоном безкоштовні.

Аргументи на нашу користь

Наша компанія не перший рік займається евакуацією машин. Ми продовжуємо роботу у воєнний час, щоб кожен автовласник міг подбати про перевезення машини з Польщі додому.

Вісім причин звернутися до нас:

 1. великий досвід евакуації автомобілів;
 2. власна спецтехніка для навантаження та вивезення ТЗ;
 3. робота без вихідних та перерв;
 4. повний супровід замовлення;
 5. уважне складання безпечного маршруту;
 6. ретельний прорахунок ціни під час оформлення заявки;
 7. штат досвідчених водіїв евакуаторів;
 8. пунктуальне прибуття авто в Україну з Польщі та інших країн Європи

Заповнюйте форму зворотного зв’язку, дізнавайтесь ціну на евакуатор дубль-кабіну, оформлюйте замовлення і не переживайте про те, як ваша машина дістанеться з Польщі в Україну.