Доставка авто евакуатором з Польщі

Надаємо послуги з перевезення автомобілів з Польщі та інших країн Європи на евакуаторі. На відміну від перевезення автовозів, ви можете отримати ряд переваг:

 • За один рейс перевозиться всього 2 авто, а не 8-10, як на великих автотралом – не потрібно довго чекати, поки збереться достатня кількість автомобілів в попутному напрямку.
 • Ви можете супроводжувати свою власність – замовлення евакуатора Польща-Україна може бути з пасажирами. Це означає, що вам не потрібно купувати квитки, платити за паливо, добиратися на таксі.
  Евакуатор з Польщі до Києва, Харкова, Дніпро привезе легкові автомобілі «під ключ» – разом з оформленням, викупом, всіма транспортними витратами. Ви отримаєте свій автомобіль прямо з будь-якого вказаною адресою в будь-якому місті.
 • Не потрібно турбуватися про доставку авто до місця навантаження на автотрал – ми заберемо ваш автомобіль за вказаною адресою в Польщі. Великі автовози не можуть забирати машини в сільській місцевості, невеликих містах, а евакуатор з причепом з Європи легко доставить навіть з сільської місцевості та невеликих населених пунктів ваше замовлення.
 • За один рейс привеземо до 2х авто – один для вас, другий – можна під продаж або для ваших знайомих. Такий спосіб перевезення дозволить істотно заощадити на імпорті машин з Польщі (до 30-40% вартості доставки). Якщо авто потрібно вам і вашому близькій людині, ви зможете розділити доставку порівну, вийде значно дешевше.

Найчастіше великі автовози замовляють або перекупники, або автосалони або великі майданчики, які реалізують європейські автомобілі. Вони знають всі юридичні нюанси, прагнуть знизити собівартість і збільшити прибуток. Однак, для приватного клієнта при разовому замовленні значно простіше і зручніше замовити саме евакуатор з причепом з Польщі:

 • Немає ризику пошкодження автомобіля – коли вантажать по 5-8-10 машин, збільшується ризик пошкодження під час навантаження або розвантаження. Водій автовозу з Польщі може навіть сам не знати, коли стався удар або виникла подряпина, оскільки самих машин багато! Також ті, хто займається навантаженням, не приділяють особливої ​​уваги кожної моделі, виконуючи роботи на потоці, без належної перевірки кожного елемента.
 • Потрібно вирішувати проблему з доставкою до місця відправлення автовозу – це означає, що машина повинна бути, як мінімум, на ходу і справна. Багато ж клієнти з метою економії хочуть купити польське авто під відновлення або ремонт після ДТП. Значить, потрібен евакуатор до місця навантаження, що спричинить за собою неминучі витрати і необхідність особистого контролю або залучення посередників.
 • У великих містах автомобілі перекуплені кілька разів, що роздуває ціни – крім того, багато проходять передпродажну підготовку, тому не можна покластися на надійність двигуна або ходової. У невеликих польських містах ситуація дещо інша: ціни на авто нижче, стан – краще, можна безпосередньо поспілкуватися з власником і дізнатися історію використання. Це допомагає заощадити додатково 20-30% на торзі і купівлі транспортних засобів в хорошому стані.

Ми надаємо підтримку на всіх етапах співробітництва, зробимо попередній розрахунок вартості доставки авто з Польщі, узгодимо графік вивозу і маршрут. Регулярно виконуємо рейси з Варшави, Гданська, Кракова, Познані в Луцьк, Львів, Київ, Харків.


Недоліки доставки автовозів, переваги – евакуатором

Середній термін транспортування з Польщі автовозом займає від 20-35 днів. Цей час необхідний для того, щоб співробітники логістичної компанії встигли:

 • Пригнати все машини на експорт в Україну;
 • Знайти клієнтів в попутному напрямку;
 • Отримати оплати, укласти договори, узгодити дату, місце і час зустрічі з власниками.

Дуже часто рейси в авто з Європи затримуються на митниці, оскільки проблеми з документами одного кузова тягнуть за собою зупинку відразу всієї партії. У підсумку, рейс може затримуватися на 5-10 днів до з’ясування обставин.

Пригон Авто из польши в Харьков


З автоевакуатори і причепом справи йдуть значно краще:

 • Термін перевезення машини з Польщі «під ключ» – 2-3 дня. За цей час водій перетинає кордон Україна-Польща, доїжджає до місця вивезення, вантажить ТЗ на евакуатор або причіп, повертається, проходить митний контроль, доставляє власність автовласникові в будь-яке місто України. Чим довше маршрут, тим більше буде потрібно часу для виконання замовлення. Послуги автоевакуатора з Польщі будуть в 10 разів швидше, ніж великим тралом.
 • Ви можете самі супроводжувати вантаж – водій забере вас по шляху проходження, разом з вами пройде кордон, приїде до продавця, щоб ви самі могли перевірити кузов і двигун перед покупкою. Це захистить ваші інвестиції, допоможе купити дійсно гідний екземпляр в хорошому стані за розумні гроші. Якщо раптом угода зривається, автоевакуатор може підвести вас до іншого продавця або знайти альтернативні варіанти.
 • Авто не на ходу стоять на порядок дешевше, хоча проблема може швидко і недорого усуватися – автовози не зможуть забрати пошкоджені кузова і якщо не заводиться двигун, тим більше не можна домовитися про вивезення з адреси продавця. Потрібно все одно замовляти евакуатор по Польщі з європейським цінником і особливостями надання послуг (банківські платежі, постійні запізнення, низька кваліфікація робітників).

З нашого досвіду, якщо замовити евакуатор з Польщі до Харкова, Луцька чи Київ, можна заощадити до 40% вартості на покупку авто з ушкодженнями. По-перше, на нашому авторинку ціни вище на 20-25%, по-друге, додаткова економія виникає через торгу і покупки гідних автомобілів.


Ціни на доставку авто з Польщі

Пригін автомобіля з Польщі обійдеться від 500 євро за одне місце для доставки в Східні області України, і від 300 євро для транспортування в Західну Україну (Львів, Луцьк, Івано-Франківськ). Точну вартість автопрігона можна дізнатися у нашого цілодобового диспетчера. Чим більше відстань, тим вищою буде ціна. Також на вартість впливають габарити, стан, вага вашого транспортного засобу.