Доставка авто на евакуаторі з Литви

Литва протягом останніх 10-15 років є найбільшим авторинком, з якого щорічно імпортуються мільйони автомобілів. Причин цього кілька: багато міжнародних портів, вигідне географічне положення, лояльна податкова політика, простота оформлення всіх угод. Якщо ви теж хочете купити і доставити авто з Литви в Україну на евакуаторі, ми готові допомогти!


Доставка авто на евакуаторі з портів Литви

Ми більше 7 років займаємося імпортом автомобілів з Європи і перевезенням їх на евакуатори і автовозах в усі області України. Литовські машини користуються попитом, оскільки середня економія на одному кузові становить до 40% за старе авто, і до 20-25% за новий транспортний засіб.


Чому в Литві машини дешевше?

 • У Литві низькі податки, в Україні – навіть за європейськими мірками просто величезні. Ввізне мито додає левову частку при імпорті автомобілів, тому навіть підтримані транспортні засоби ввозяться з великою націнкою. Проте, ввезти авто самостійно на евакуаторі з Литви вигідніше, ніж купувати таку ж модель на вторинному ринку.
 • Литва – морська країна, сюди недорого морем доставляються на продаж машини з усього світу (з США, Грузії, Європи, країн Азії). В результаті, через високу конкуренцію і для збереження товарообігу, продавці змушені продавати машини з невеликими націнками.
 • Литва орієнтована на продаж машин з усієї Європи в такі країни, як Росія, Білорусь, Україна, в яких не налагоджено масове виробництво транспортних засобів або їх якість не задовольняє внутрішній попит. На жаль, ці країни об’єднує одна загальна властивість – низька платоспроможність населення. Тому підтримані авто з Німеччини, Польщі, Італії доставляються в Литву, де з великим попитом і за доступними цінами реалізуються в країни СНД.

Якщо порівнювати вартість однакових моделей в Україні і в Литві (з розмитненням і доставкою), то можна заощадити до 15-20% в реальних грошах. Відповідно, чим дорожче автомобіль, тим вище буде ваша вигода!


Переваги пригону автомобілів з Литви на евакуаторі

 • Кузови і двигуни не вбиті українськими дорогами. Досвідчені експерти кажуть, що 5 років експлуатації в Україні можна порівняти з навантаженням з 10-12 роками використання в Європі. Навіть підтримані транспортні засоби можуть бути в кращому стані, ніж практично нові, але проїхали кілька років з української асфальту.
 • Обслуговування – в Європі це норма, використовувати дорогі витратні матеріали, регулярно відвідувати СТО для діагностики і дрібного ремонту. У нас такої культури немає, машину експлуатують до того стану, поки вона просто не перестає їхати. У Європейському союзі вам просто заборонять їздити на дорогах загального користування, якщо ви не пройшли регулярне ТО або якщо є навіть незначні на перший погляд поломки.
 • В Україні ціни на підтримані ТС падають повільно, наприклад, вартість 5 і 8 річного авто можуть бути приблизно однаковими, в Литві ж ситуація інша. Ціни спускаються на значну цифру з кожним роком! Тому литовську машину можна привезти на евакуаторі на 20-25% дешевше, ніж українські моделі того ж року.

Оскільки авторинок працює на потоці і досить давно, тут легко купувати машини для імпорту і розмитнення в будь-яке місто України. Вам запропонують великий вибір на будь-який смак і гаманець, посередники оформлять всі необхідні документи. Якщо вам вдалося потрапити на реального власника, можна добре поторгуватися і додатково отримати вигоду в 5-10%, якщо ваші аргументи вважатимуть об’єктивними.


Чому краще вибрати евакуатор з причепом для перевезення авто з Литви, а не автовоз?

Автовози в більшій частині застосовуються оптовими компаніями і перекупниками, які налагодили канал постачання європейських автомобілів великими партіями (по 5-8 штук за рейс). Таких компаній в Україні безліч, для них вигоди автовозів очевидні:

 • Нижче ціни в перерахунку на 1 кузов;
 • Можна відправляти за раз відразу всю партію, і відповідним чином оформляти вантаж;
 • Машини відправляються і прибувають централізовано з одних і тих же майданчиків;
 • Чи не потрібен супроводжуючий;
 • Можна страхувати весь вантаж одним платежем.

Однак, для приватного клієнта послуги автовозу з Литви мають ряд недоліків:

 • Термін перевезення авто з Литви – від 30-45 днів. Потрібен час на збір заявок, підготовку партії, оформлення імпорту.
 • Якщо виникають проблеми у одного ТЗ, гальмують всю партію – іноді автовози змушені чекати на митниці до 2-х тижнів, поки улагодяться формальності.
 • Великі логістичні компанії вимагають доставки автомобіля до своєї парковки або пункту збору автомобілів – якщо вам потрібно купити авто після ДТП або з непрацюючим двигуном, буде потрібно додатково сплатити евакуатор.
 • Деякі клієнти скаржаться на появу пошкоджень на кузові після завантаження / розвантаження машин на автовоз.
 • Ніякого персонального сервісу – автовоз вигідно замовляти великим компаніям з налагодженою логістикою, для приватного клієнта такий спосіб може бути занадто складним і складним.

Пригон автомобилей из Литвы


Ми пропонуємо альтернативний варіант – доставку підтриманих авто з Литви на евакуаторі з причепом. В цьому випадку ви отримуєте великий перелік переваг:

 • Можна супроводжувати вантаж – ви разом c водієм автоевакуатора приїдете до продавця, зможете самостійно оглянути кузов і двигун, перевірити документи. Все-таки транспортний засіб має високу ціну, а значить – потрібно ретельно перевіряти всі вузли і порядність продавця. Автовози не пропонують такі послуги.
 • У разі, якщо угода зривається, ви можете швидко знайти інші відповідні варіанти і разом з евакуатором забрати вподобану модель в будь-якому місті Латвії – автовози не їздять в невеликі містечка, а консолідують вантажі в містах-мільйонниках. Практика показує, що вартість машин в Литві як раз нижче в сільській місцевості та невеликих містечках.
 • Ви можете купити кузова після ДТП, авто не на ходу або з іншими несправностями – це додаткова економія, оскільки такі варіанти коштують ще дешевше!

За один рейс ми перевеземо до 2х авто. Часто наші клієнти користуються такою можливістю – купують одну машину собі, другу – на продаж або везуть у складчину дві машини для себе і знайомих.