Автовоз із порту Бремерхафена (Німеччина)

Евакуатор із Бремерхафена замовляють для імпорту в Україну недорогих німецьких та інших європейських автомобілів. Переваги купівлі підтриманих машин у цьому місті:

 • Низька ціна через високу конкуренцію майданчиків, автосалонів, розвиненої інфраструктури;
 • наявність великого міжнародного порту, куди прибувають автомобілі з усього світу, включаючи США, Литву, Латвію, Грузію та інші країни;
 • Відносно невелика віддаленість від України, за допомогою евакуатора з Бремерхафена можна доставити авто, що цікавить вас, протягом декількох днів.

Наша служба виконує регулярні рейси на автоевакуаторах з Німеччини, перевозячи за один рейс до двох автомобілів у Луцьк чи далі Україною. Маршрути доставки підбираються під запити клієнта, якщо потрібні послуги «під ключ», доставимо авто з Бремерхафену в Київ, Харків, Одесу, Дніпро, Запоріжжя. Основна точка вивантаження – це Луцьк, звідки машини можуть діставатися своїм ходом Україною, або перевантажуватися на евакуатори клієнтів за бажанням.


Замовити евакуатор з Європи (Бремерхафен, Німеччина)

Перевезення на автоевакуаторі – вигідніший спосіб доставки автомобілів, особливо, якщо ви хочете отримати індивідуальний підхід:

 • Заощадити на транспортних витратах та проживання;
 • Подивитися кілька варіантів перед покупкою;
 • Доставити несправний або битий автомобіль;
 • Перевезти люксовий спорт-кар чи іншу дорогу техніку;
 • Отримати необхідні послуги з оформлення та розмитнення «під ключ».

Великі автовози з Німеччини (на 5-7 машин) працюють оптом, не швидко, але обійдуться на 10-15% дешевше. У той же час, через поток імпорту завжди залишається ризик пошкодження автомобіля при завантаженні або розвантаженні автовоза. З евакуатором справи інакше:

 • Кожен автомобіль вантажиться акуратно, дбайливо, надійно фіксується;
 • При завантаженні немає ніякого поспіху, під час руху водій кілька разів перевіряє правильність фіксації вантажу у кузові;
 • Евакуатор із Бремерхафена може приїхати за будь-якою адресою та забрати транспортний засіб у власників «під ключ» (автовози виїжджають із парковок консолідації, на яку потрібно своїм ходом або на евакуаторі доставити автомобіль).

Шановні клієнти, якщо вам потрібно дізнатись детальніше про умови перевезення авто з Німеччини (Бремерхафен) в Україну (Львів, Луцьк або в інші міста), зв’яжіться з нашим диспетчером.


Скільки коштує евакуатор із Німеччини?

Ціна пригону автомобіля з Бремерхафена в середньому становить від 500-800 євро, залежно від ваги та стану машини. Через велику відстань за маршрутом вартість евакуації може сильно відрізнятися. Вкажіть нашому співробітнику вагу, марку та місцезнаходження своєї техніки, і протягом 5 хвилин ви отримаєте детальний розрахунок замовлення евакуатора з Німеччини.