Перевезення евакуатором до автосервісу

У середньостатистичному автомобілі від 25 тис до 50 тис деталей, кожна з яких може бути пошкоджена через заводський брак або зносу. Якщо вам необхідно перевезти автомобіль до СТО після поломки в Харківській області, телефонуйте в службу евакуаторів. Рух своїм ходом може викликати ще більш плачевні наслідки для двигуна або ходової.


Евакуатор до СТО в Печенігах

Один з таких випадків стався в Печенігах. Наш клієнт по дорозі на дачу почув сторонній шум під капотом, динаміка автомобіля різко знизилася, почалися провали в оборотах двигуна. Після повної зупинки причину зрозуміти не вдалося, проте була виявлена ​​калюжа бензину під автомобілем. Перевірка шлангів результату не дала. Рішення очевидне – викликати евакуатор до СТО в Харкові з печенігів.

Наш евакуатор прибув протягом 40 хвилин, виконали навантаження і доставили в автомайстерню транспортний засіб за 50 хвилин або близько години. З’ясувалося, що причина калюжі бензину і стрибків обороту – величезна тріщина в паливному насосі. Звідки вона виникла – незрозуміло, ніяких пошкоджень, зіткнень, ударів не було. Людина просто рухався по рівній дорозі. Ймовірно – заводський брак або неправильна установка. Рух своїм ходом могло викликати серйозні наслідки, аж до спалаху транспортного засобу прямо на ходу.


Наші рекомендації, якщо ви виявили зміна в роботі автомобіля:

  • Якомога швидше зупинитися;
  • Заглушити двигун;
  • Вийти з салону, підняти капот;
  • Візуально оглянути цілісність основних вузлів, пошукати витоку технічних рідин.

Якщо ви не є досвідченим автомеханіком, краще звернутися до фахівця. Вартість послуг евакуатора з печенігів до Харкова склала 1400 гривень і зажадала півтори години часу. Капітальний ремонт двигуна, ходової вузлів обійдеться значно дорожче, ніж замовлення автоевакуатора до СТО або гаража.